0 17873
Завдання для моніторингу якості освіти викладуть в інтернет Листопад 7th, 2013 Погорєлов Дмитро

Чи добре навчають в українських школах, перевірить Міністерство освіти. На 12 листопада запланований моніторинг якості загальної середньої освіти для п’яти- та десятикласників.

Учнів 5-х класів писатимуть тести за програмою початкової школи, а учні 10-х за програмою основної. Причому знання школярів оцінюватимуть у всіх навчальних закладах країни, незалежно від типу чи форми власності.

Учні 5-х класів складуть 5 міністерських тестів із математики, української, російської, іноземної мов, а також комбінований тест (Я і Україна / Основи здоров’я). Перший тест з математики п’ятикласники складатимуть вже в середу, 13 листопада.

Учні 10-х класів мають пройти моніторинг якості освіти з 12 навчальних предметів і скласти тести з української мови, іноземної мови, історії України, всесвітньої історії, української літератури, геометрії, алгебри, біології, хімії, фізики, географії та технологій.
Перші тестування десятикласників відбудуться 12, 13 та 14 листопада з української мови, історії України та геометрії.

Відповідно до методичних рекомендацій учнів тестуватимуть за збірниками завдань для проведення моніторингу. Автентичні посібники мають відповідну захисну марку. За два дні до моніторингу – збірники також викладуть в інтернет.

З окремих навчальних предметів збірники завдань перекладено російською, молдовською, польською, румунською та угорською мовами. Для 5 класу: математика та комбінований тест; для 10 класу: всесвітня історія, алгебра, геометрія, біологія, географія, фізика, хімія.

Роботи учнів 5-х класів перевірятимуть учителі початкової школи. У загальноосвітніх навчальних закладах ІІ-ІІІ ступенів роботи учнів 5-х класів перевіряють учителі, які викладають цей навчальний предмет у 5-х класах або організовують виконання тестів. Роботи учнів 10-х класів перевіряють учителі відповідного предмета.

Відповіді – Українська мова, 10 клас, читайте тут…

Відповіді – Алгебра, 10 клас, читайте тут…

 


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *