0 1198
У Рожанівці на Тернопільщині – новий садок Січень 11th, 2016 Юлія Осіння

Днями спільними зусиллями районної і сільської влади, громади села та небайдужих до підростаючого покоління людей-меценатів у с. Рожанівка Заліщицького району Тернопільської області відродився дошкільний навчальний заклад, що отримав чудову назву – «Усмішка». Він не працював 15 років. 

Приємно, що, попри складну економічну ситуацію, люди розуміють: діти – майбутнє країни, яка зараз перебуває на складній життєвій стезі. А відкриття дошкільних навчальних закладів має бути першочерговим завданням для суспільства, оскільки саме навчальний заклад забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту.

DSC_7467Право перерізати стрічку отримали народний депутат України Олег Барна, директор ПАП «Фортуна» Ольга Фрич і майбутні вихованці садочка. Продовжувалося свято словами привітань і подарунками, які радо приймала як завідувач ДНЗ Наталія Голик, так і вихованці.

Депутат Верховної Ради України побажав малятам гарного навчання і виховання в стінах закладу, а для того, щоб вони з більшою цікавістю навчалися, подарував телевізор. Голова Заліщицької РДА Борис Шипітка і голова Заліщицької районної ради Іван Дрозд вручали подяки тим, хто допоміг відродитися садочку. Завідувач відділу з питань освіти Заліщицької райдержадміністрації Надія Підгребя висловила мрію про те, що цей заклад ніколи не стане порожнім, бо щороку його оновлюватимуть нові малята, також вона закликала до подальшої співпраці всіх, хто бажає, щоб «Усмішка» стала ще кращою, а її мешканці були щасливими, здоровими й усміхненими.

DSC_7473Гучними оплесками відзначили присутні на святі виступи дітей, які захоплено читали напам’ять вірші, співали пісні.  Заключним акордом заходу став виступ сільського голови Тетяни Чубак. Вона підбила підсумки роботи на шляху до відкриття садка.

Також на згадку про подію присутні згуртувались для спільного святкового фото.

Довідка: загалом упродовж 2015 року в Тернопільській області відновили роботу 5 дошкільних навчальних закладів, планується відновити роботу ще 5. Також додатково відкрито 10 груп у постійно діючих ДНЗ, реорганізовано 2 ЗОШ І-ІІ та І-ІІІ ступенів у навчально-виховні комплекси (далі – НВК) «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» і додатково відкрито 3 дошкільні групи у НВК, повідомляють у департаменті освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Володимир Кулачковський,  директор КУ «Заліщицький науково-методичний кабінет»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *