0 373
Як шукати роботу та починати власний бізнес, дізнавалися переселенці в ЧДУ ім. П. Могили Січень 18th, 2016 Юлія Осіння
chdu-dopomoga-pereselenczyam-1.9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a6694

За підтримки Міжнародної організації з міграції та за фінансування Уряду Канади на базі Чорноморського державного університету імені Петра Могили успішно завершився проект «Негайна допомога внутрішньо переміщеним особам» громадської організації «Майстерня добра».

У рамках проекту для групи вимушених переселенців фахівці Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧДУ ім. Петра Могили провели тренінг із самозайнятості, де порушувались такі питання: як шукати роботу, як правильно написати резюме та успішно пройти співбесіду, а також як розпочати власний бізнес. Учасники успішно написали бізнес-плани, 14 осіб отримали від Міжнародної організації з міграції необхідне обладнання для своєї справи, а трьом надано змогу пройти професійні курси для підвищення кваліфікації.

Талановиті інженери, економісти, спортсмени отримали можливість створити власний бізнес та забезпечувати себе й свою родину. Проект допоміг внутрішньо переміщеним особам не лише покращити своє матеріальне становище, а й знайти нових друзів, навчив підтримувати та допомагати одне одному, брати активну участь у громадському житті міста.

За інформацією ЧДУ ім. Петра Могили

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *