0 979
Кафедра штучного інтелекту ХНУРЕ долучилась до європейської програми COST Січень 18th, 2016 Юлія Осіння

Кафедра штучного інтелекту Харківського національного університету радіоелектроніки долучилась до Міжнародного ICT проекту KEYSTONE програми COST (що діє в межах Горизонт 2020), яка має на меті побудувати спільний Європейський науковий простір, підтримуючи для цього співпрацю кращих європейських вчених і створення ними міцних наукових мереж.

Проект KEYSTONE націлений на запуск і налагодження мережі вчених, які працюють у галузях, пов’язаних із семантичним менеджментом даних (Semantic Web) пошуком інформації, штучним інтелектом, машинним навчанням та обробкою природної мови з метою стимулювання спільних досліджень і передачі нових технологій в області пошуку на основі ключових слів в структурованих джерелах даних.

Зараз Україна не є постійним членом програми, тому може долучатись до консорціумів як країна-сусід тільки в окремих випадках, що детально розглядаються експертами програми і всіма учасниками консорціуму.

Упродовж двох місяців експерти програми оцінювали можливості і потенціал ХНУРЕ, й нарешті є позитивна відповідь: участь нашого університету в проекті KEYSTONE офіційно підтверджена. Роль представника від України в проекті і програми COST в регіоні виконуватиме старший викладач кафедри штучного інтелекту, к.т.н. Головянко М.В.

 За інформацією ХНУРЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *