0 1197
У 2015 році на Львівщині створили понад 1300 додаткових місць у дошкільних закладах Січень 19th, 2016 Погорєлов Дмитро

Минулого року у Львівській області відкрили 5 дошкільних навчальних закладів. Зокрема, запрацювали ДНЗ у селі Червоне, що в Золочівському районі, селі Київець, що на Миколаївщині, у Нагірному Мостиського району та селах Добряни і Стрілки, що на Стрийщині. У цих закладах додатково забезпечили 135 місць для дошкільнят. Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олександра Небожук під час звіту про проведену роботу в 2015 році і перспективні плани на 2016 рік у суботу, 16 січня.

“Окрім того, минулоріч реорганізували 15 загальноосвітніх навчальних закладів у навчально-виховні комплекси, де створено 360 дошкільних місць. Йдеться про Бродівський, Городоцький, Дрогобицький, Пустомитівський, Сокальський та Яворівський райони, – зазначила Олександра Небожук. – Також в області відкрили 39 додаткових груп на 825 місць”.

За словами керівника департаменту, на Львівщині на 90 % охоплені дошкільною освітою діти віком 3-6 років, а п’ятирічного віку – на 100%. Найкращі показники мають міста Моршин, Трускавець, Самбір та Кам’янко-Бузький, Бродівський і Сокальський райони. Гірші справи в Дрогобицькому та Турківському районах Львівщини.

Нагадаємо, що у Львівській області функціонують 788 дитячих дошкільних закладів, із них 711 – комунальної власності, 6 – державної та 11 приватних.

За інформацією департаменту освіти і науки ЛОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *