0 1251
Переможців конкурсу «Samsung назустріч знанням 2015» визначено Січень 25th, 2016 Юлія Осіння

Проект був реалізований за підтримки Міністерства освіти і науки України і є частиною глобальної програми «Samsung. Надія для дітей». Її мета полягає в залученні уваги громадськості до соціально значущих проблем і в наданні реальної допомоги у сфері освіти та охорони здоров’я дітей.

Цього року учасниками конкурсу «Samsung назустріч знанням 2015» стали представники 6 шкіл-переможців конкурсу, проведеного у 2014 році: Вінницька загальноосвітня школа № 33, Тернопільська спеціалізована школа № 5, Мелітопольська загальноосвітня школа № 23, гімназія ім В.М. Гнатюка в місті Бучач, Кременчуцький ліцей «Політ», а також загальноосвітня школа № 27 міста Суми.

Конкурс «Samsung назустріч знанням 2015» спрямований на стимулювання використання «смарт-класів», тоді як його завданням стала демонстрація викладачами найбільш значущих поліпшень в освіті, що стали можливими завдяки «смарт-класам» Samsung, у форматі відеоуроку.

За словами головного спеціаліста департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Богдана Кудренка, Міністерство освіти і науки України підтримує проект «Samsung назустріч знанням» із метою сприяння модернізації технічного оснащення українських шкіл. Цей проект дуже вагомий для освіти, бо має практичне значення і стимулює вчителів використовувати можливості новітніх технологій у навчальному процесі.

«Конкурс відеороликів на базі «смарт-класів» у школах, які перемогли торік, – дуже важлива ініціатива компанії, оскільки дає можливість оцінити реальний внесок сучасного технічного обладнання в школах у якість навчального процесу. Проект «Samsung назустріч знанням» не тільки робить значний внесок у розвиток освіти в Україні, а й залучає українські школи, учнів та вчителів до глобальних ініціатив», – зазначила Євгенія Гавриленко, менеджер проектів корпоративної соціальної відповідальності компанії «Samsung Electronics Україна».

Конкурсні роботи оцінювалися за кількома критеріями, а саме: єдність і витриманість стилю, авторська оригінальність ідеї, дотримання основних дидактичних принципів навчання при впровадженні обладнання «смарт-класу» під час уроку (системність, послідовність, доступність, науковість, наочність), обґрунтованість і доцільність використання «смарт-класу», а також різноманітність підходів до використання «смарт-класу» в рамках одного уроку. Оцінювання здійснювалося за п’ятибальною шкалою по кожному з перерахованих параметрів, у результаті чого виводилася середня оцінка конкурсної роботи.

Переможцем конкурсу стала Шаповал Ольга Григорівна, яка представляє Кременчуцький ліцей «Політ». Вчитель-переможець отримає смартфон Samsung Galaxy A5, а школа, яку він представляє, стане володарем 55-дюймового телевізора Samsung J6500AUXUA.

Крім того, окремо була відзначена креативність роботи викладача Мелітопольської загальноосвітньої школи № 23. Рішенням компанії «Samsung Electronics Україна» Кідалова Наталія Олександрівна буде нагороджена смартфоном Samsung Galaxy J5. Варто зазначити, що команда Наталії Олександрівни двічі перемагала в конкурсі «Samsung назустріч знанням» – у 2008 і 2014 році.

Загальнонаціональний освітній проект «Samsung назустріч знанням», який є частиною глобальної програми «Samsung. Надія для дітей», проходить в Україні восьмий рік поспіль. За попередні роки в проекті взяло участь понад 5000 шкіл, було отримано понад 9000 есе, більш ніж 40 шкіл були обладнані новими комп’ютерними класами та мультимедійними лабораторіями від Samsung.

У 2014 році перед учасниками постало завдання описати школу майбутнього та розкрити своє бачення за допомогою відеопрезентацій. За результатами публічного голосування з 15 команд було визначено 6 лідерів.

Призи переможцям – це сертифікати на установку «смарт-класів» для своїх шкіл. До складу таких класів входить інтерактивна дошка Samsung, 30 планшетів Samsung Note 10.1 2014 edition і Tab 4, монітор і комп’ютер для викладача, багатофункціональний пристрій, а також шафа для зарядки і зберігання планшетів. Окрім того, «смарт-клас» від Samsung обладнаний спеціальним програмним забезпеченням.

Більш детально ви можете ознайомитися з інформацією про конкурс на сайті 

Інформує МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *