0 948
У КНТУ відбудуться тренінги для самоврядування та активних студентів Кіровоградщини і Черкащини Січень 26th, 2016 Погорєлов Дмитро
xz1rtp1eouo

6 – 7 лютого 2016 року в приміщенні Кіровоградського національного технічного університету відбудеться тренінг для представників органів студентського самоврядування та активних студентів Кіровоградської та Черкаської областей.

Запрошуються активні студенти та представники студентського самоврядування вищих навчальних закладів Кіровоградської та Черкаської областей.

Метою тренінгів є створення у вищих навчальних закладах України самодостатнього та дієвого студентського самоврядування, надання практичних навичок щодо участі студентів у вдосконаленні організації навчального процесу, реалізації студентських проектів, створенні студентських медіа, а також участі студентів в забезпеченні прозорості діяльності вищих навчальних закладів та боротьбі з корупцією.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки України спільно з провідними молодіжними студентськими організаціями проводить серію тренінгів для представників органів студентського самоврядування й активних студентів.

Програма тренінгів (завантажити)

Реєстрація проводиться тут.

Інформація МОНУ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *