0 837
У Харкові створили студентську конфедерацію Січень 27th, 2016 Ірина Залеська
thumb-newsDocument-564x376-6890

Головна мета нового об’єднання – інформаційна й організаційна підтримка студентів, які хочуть брати участь у міжнародних освітніх програмах. Про це повідомляє офіційний сайт Харківської облдержадміністрації.

Установчі збори, під час яких була підписана угода про створення конфедерації, відбулись 25 січня. У них взяли участь близько 100 представників 31 вищого навчального закладу Харківщини, а також представники молодіжних громадських організацій.

За словами ініціаторів створення конфедерації, вони планують збирати та розміщувати на сайті організації всю інформацію щодо міжнародних проектів та грантів для студентів, які діють у Харківській області. Крім того, вони планують відкрити представництва конфедерації в усіх харківських вишах.

Серед пріоритетних для організації програм – упровадження проектів Erasmus Plus, «Clean University» (покликаних боротися з корупцією), створення Центру грантової та стипендіальної підтримки та Школи ефективного бюджетування студентського самоврядування. Крім того, студенти збираються проводити незалежний аудит вищих навчальних закладів.

Створення Конфедерації студентів Харківщини відбулося за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *