0 1189
Білорусь уперше проведе Фестиваль молодіжної вишівської науки Січень 28th, 2016 Погорєлов Дмитро

Цього року Міністерство освіти Білорусі вперше проведе Фестиваль молодіжної вишівської науки. Планується, що протягом року в усіх закладах освіти країни відбудуться презентації досліджень юних науковців, а з кращими розробками та проектами можна буде ознайомитися на виставці досягнень. Про це на прес-конференції в Мінську, присвяченій Дню білоруської науки, розповів міністр освіти Михайло Журавков.

За словами міністра, таке рішення є логічним, зважаючи на  активну участь молоді в Республіканському конкурсі наукових робіт – торік студенти та випускники всіх університетів країни представили на ньому понад 3 700 робіт.

Міністерство освіти Білорусі за 2015 рік значно активізувало роботу з комерціалізації наукових проектів ВНЗ – триває активна робота з просування студентських стартап-проектів. Зокрема, виші організовують навчання для тих, хто хоче представити свою ідею інвесторам: як треба проводити презентацію, як розробити бізнес-план, де шукати інвесторів тощо, також повідомив Михайло Журавков.

Крім того, університети підтримують партнерські відносини з науковими організаціями 64 країн світу, а найбільшим попитом користуються наукові розробки вишів у галузях нанотехнологій і нових матеріалів, радіоелектроніки, інформаційних технологій, телекомунікацій, лазерних технологій, енерго- та ресурсозбереження, медицини та охорони здоров’я, металургії, будівництва, легкої промисловості.

За матеріалами belta.by

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *