0 901
Студенти різних країн обговорили розвиток економіки в умовах макроекономічної нестабільності Лютий 2nd, 2016 Погорєлов Дмитро

27 січня 2016 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбулася Міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів «Розвиток економіки в умовах макроекономічної нестабільності: світова та українська практика», учасники якої обговорили розвиток економік різних країн з урахуванням сучасних викликів.

Конференція проходила за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти.

У науковому форумі взяли участь студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України, Австрійської Республіки, Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь, Грузії, Італії, Королівства Норвегія, США та Великої Британії.

Під час заходу працювали секції, де було заслухано доповіді з питань соціально-економічних процесів у нестабільних економіках та боргових аспектів розвитку країн у кризових ситуаціях і на шляху їх подолання, проблеми тіньової економіки та інвестиційного клімату. Учасники конференції обговорювали питання про пріоритети розвитку України та шляхи подолання кризових явищ.

Обговорення та дискусії, що тривали під час заходу, засвідчили про фахову обізнаність студентів та аспірантів, належний рівень їхніх наукових робіт, творчу активність. За результатами конференції будуть опубліковані тези її учасників.

За інформацією Інституту модернізації змісту освіти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *