0 1044
Центр для підготовки електрозварників у Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту допоможуть відкрити поляки Лютий 2nd, 2016 Погорєлов Дмитро

Прекрасна новина для учнів Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту, на базі якого має відкритися центр для підготовки висококваліфікованих електрозварників.

Про це повідомили гості з Польші – президент ТОВ «Крісмар» Кшиштоф Косінський і віце-президент Славомир Клевел, які мали зустріч з очільниками Сум. Представники польської сторони запропонували відкрити центр для підготовки висококваліфікованих електрозварників на базі професійно-технічного училища. Як з’ясувалося, років десять тому у Польщі фактично було знищено професійно-технічну освіту, тож тепер їхні промислові підприємства, що мають замовлення, відчувають брак працівників саме робочих професій.

Було домовлено, що на базі Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту запрацює польсько-український центр. Поляки забезпечать його сучасним обладнанням, зокрема зварювальними апаратами, спецодягом, металом, направлять і своїх майстрів-інструкторів. Кожен випускник центру отримає ліцензію на виконання робіт європейського зразка.

Так учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту отримають безцінний досвід, який можна буде використати як удома, так і за кордоном. Це шанс, яким варто скористатися.

Олена Лузан, Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *