0 1038
Всеукраїнський науково-методичний семінар із підготовки до ЗНО відбувся в УДПУ імені Павла Тичини Лютий 4th, 2016 Погорєлов Дмитро
_DSC8771

Факультет української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини спільно з Міжвідомчим науково-дослідним центром прикладної лінгвістики та Вінницьким гуманітарно-педагогічним коледжем провели науково-методичний семінар «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури».

У семінарі взяли активну участь фахівці з питань підготовки до ЗНО Уманського районного та міського відділів освіти, директори, вчителі міських і районних шкіл Черкащини та Кіровоградщини, викладачі УДПУ імені Павла Тичини, Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка, Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, Тульчинського училища культури.

Учасники семінару обговорили теоретико-методичні та психологічні аспекти підготовки до ЗНО з української мови та літератури. Педагоги активно ділились власним практичним досвідом, спільно окреслили коло проблемних питань і методичні рекомендації щодо їх вирішення. За результатами семінару готується збірник матеріалів.

Центр культури і дозвілля “Гаудеамус” УДПУ імені Павла Тичини

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *