0 1267
КМДА планує збільшити фінансування шкільного харчування Лютий 10th, 2016 Юлія Осіння

Київська міська влада шукає додаткові кошти, щоб збільшити вартість безкоштовного харчування для учнів початкових класів і школярів 5-11 класів пільгових категорій. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

«Ми працюємо над тим, щоб підвищити якість харчування в навчальних закладах, що залежить насамперед від його вартості. На сьогодні нам уже вдалося віднайти додатково 35 млн грн, щоб збільшити ціну однієї порції з 8,2 грн до 10,8 грн. Маємо надію, що вже найближчим часом відбудеться коригування бюджету, і фінансування збільшиться», – сказала вона.

Водночас Ганна Старостенко зазначила, що для повноцінного харчування дитини цієї суми недостатньо: «За нашими підрахунками ціна одного обіду має становити в середньому 12 грн. Для цього місту необхідно знайти додаткових майже 20 млн грн».

Заступник голови КМДА також нагадала, що цього року місто забезпечило безкоштовним харчуванням усіх учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій 5-11 класів. Відповідне розпорядження КМДА № 59 видано 5 лютого.

Згідно з документом, безкоштовним харчуванням у Києві в 2016 році будуть забезпечені учні 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також школярі 5-11 класів із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах, дітей-інвалідів та учнів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». Крім того, безкоштовне харчування надається учням 5-11 класів із числа дітей із сімей учасників антитерористичної операції та дітей із сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

У розпорядженні також наголошується на необхідності здійснення систематичного контролю за станом організації харчування дітей у дошкільних та учнів у загальноосвітніх навчальних закладах.

Інформує департамент освіти і науки КМДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *