0 989
Студенти і викладачі ХДУ влаштували волонтерський ярмарок Лютий 12th, 2016 Юлія Осіння

Щороку в Херсонському державному університеті за ініціативи Студентського волонтерського центру «Власний вибір» проводиться благодійна акція «Волонтерський ярмарок». До заходу залюбки долучаються не тільки студенти, а й викладачі та співробітники вищого навчального закладу.

Днями у холі головного корпусу ХДУ відбувся «Волонтерський ярмарок», метою якого є збір коштів на лікування студентки факультету дошкільної та початкової освіти Надії Савки.

Студенти презентували виготовлені власноруч поробки та кондитерські вироби, а також демонстрували співочі й танцювальні таланти. Зокрема факультет культури і мистецтв кожної перерви вітав гостей ярмарку вокальними і танцювальними номерами, збираючи навколо імпровізованої сцени усіх небайдужих до благодійної справи.

Укотре велика і дружня родина Херсонського державного університету об’єдналася задля допомоги тому, хто цього потребує, та не лишилася осторонь чужих проблем. Спільними зусиллями під час «Волонтерського ярмарку» було зібрано 5027 гривень та 80 копійок. Але, крім коштів, одужання Надії обов’язково прискорить велика сила підтримки людей, які зробили свій посильний внесок у добру справу!

  Інформує прес-центру ХДУ,

текст надано Студентським волонтерським центром «Власний вибір»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *