0 1524
ЛНМУ імені Данила Галицького долучився до участі в програмі «Горизонт 2020» Лютий 12th, 2016 Погорєлов Дмитро

8 лютого Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького підписав Угоду про співпрацю в консорціумі відповідно до правил Постанови ЄС № 1290/2013 Європейського Парламенту від 11 грудня 2013 року стосовно участі в програмі «Горизонт 2020». Про це повідомляє прес-служба МОЗ України.

До складу міжнародного консорціуму увійшли Лілльський Університет науки та технологій (Франція), Рурський Університет Бохум (Німеччина), Університет Ерлангена—Нюрнберга (Німеччина), Університет Гьотебурга (Швеція), Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (Україна), науково-дослідні лабораторії Graphenea (Естонія), LSO Medical (Франція), RS Research (Туреччина).

Консорціум був створений для участі в Рамковій програмі з наукових досліджень та інновацій Європейського Союзу «Горизонт 2020». Заявка від консорціуму була подана на один із тематичних напрямів пріоритету «Передова наука»: «Дії Марії Склодовської-Кюрі» (Ідентифікатор конкурсу – H2020-MSCA-RISE-2015), спрямований на підтримку навчання, мобільності науковців та розвитку інновацій.

Після конкурсного відбору заявка «Pathogen and Graphene(PANG)» отримала фінансову підтримку Європейського Союзу у формі гранту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *