0 578
Діти з Донецької та Луганської областей відпочиватимуть у Баварії Лютий 15th, 2016 Юлія Осіння
f27e8b7a3ab9ab4dde907698fe6fbe06_1455439415_extra_large

13 лютого в рамках робочого візиту Глави Української держави до Німеччини (м. Мюнхен) дружина Президента України Марина Порошенко відвідала українську суботню школу Товариства «Рідна школа». Разом із Головою парламенту Баварії пані Барбарою Штамм вона ознайомилася з Українським Вільним університетом та зустрілася з українською громадою в Українській греко-католицькій церкві Покрови Пресвятої Богородиці та Святого Апостола Андрія Первозванного.

Під час зустрічі з учнями, батьками та вчителями «Рідної школи» дружина Президента наголосила, що для України є надзвичайно цінним, що за фінансового сприяння Баварської канцелярії та мерії м. Мюнхен у жовтні 2015 року школа прийняла 20 дітей бійців АТО на курс оздоровлення. Із метою популяризації та розвитку української мови та культури серед учнів Марина Порошенко подарувала школі сучасну українську літературу.

У ході розмови з пані Барбарою Штамм дружина Президента України подякувала німецькому політику за вагомий внесок у розвиток відносин між Україною та Німеччиною.

Сторони обговорили співпрацю в рамках соціальних проектів, спрямованих на допомогу українським дітям та людям, які постраждали внаслідок подій на сході України. Наразі готується проект оздоровлення та відпочинку для українських дітей із Донецької та Луганської областей.

Відвідуючи Український вільний університет (УВУ) – єдиний у Європі вищий навчальний заклад, у якому викладання здійснюється українською мовою, – пані Марина поспілкувалася зі студентами й обговорила з ними роль університету як містка порозуміння між Україною та Європою. Зі свого боку, пані Барбара запропонувала створити програму обміну досвідом між УВУ та вищими навчальними закладами Мюнхена.

Дружина Президента України Марина Порошенко разом з активістами української громади взяла участь у богослужінні Української греко-католицької церкви Покрови Пресвятої Богородиці та Святого Андрія Первозванного і вшанувала пам’ять загиблих під час Голодомору 1932-1933 рр.

Інформує офіційне  інтернет-представництво Президента України

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *