0 729
Визначено кращих знавців української мови на Запоріжжі Лютий 16th, 2016 Юлія Осіння

Визначено переможців VI міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, фінальний етап якого відбувся на базі Запорізької гімназії № 6.

Як повідомили в департаменті освіти і науки Запорізької ОДА, у фіналі взяли участь 36 представників нашого краю. Це переможці обласного етапу конкурсу –  учні загальноосвітніх, професійно-технічних  навчальних закладів, а також студенти вищих навчальних закладів I-II та III-IV рівнів акредитації.

За результатами минулого навчального року перемогу у фінальному етапі здобули 13 учасників із регіону. Це дев’ять учнів загальноосвітніх шкіл, один учень ПТНЗ, один студент ВНЗ І-ІІ р.а. і двоє студентів ВНЗ ІІІ-IV р.а.

Як зазначила директор департаменту Тетяна Озерова, конкурс відкриває нам щоразу нові імена, якими пишається не тільки Запорізький край, а й вся Україна. Так, двом переможцям V конкурсу імені Тараса Шевченка, які також стали фіналістами і нинішнього, призначено стипендію Президента  України. Це учениця Запорізької гімназії № 6 Ольга Залевська та студентка Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА Валерія Калашник.

Загалом  у  VІ мовно-літературному конкурсі взяли участь 10 243 учні з 508 ЗНЗ, 1682 учні з 42 ПТНЗ, 634 студенти з 30 ВНЗ І-ІІ р. а. та 558 студентів із 10 ВНЗ ІІІ- IV р.а.

Інформує прес-служба Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *