0 524
Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт “Я – журналіст!” Лютий 29th, 2016 Юлія Осіння
1456304009

Нещодавно в столиці, у приміщені  Національної спілки журналістів України, відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”, який організували Видавничий дім “ОГО”, Національний університет “Острозька академія” й управління освіти і науки Рівненської ОДА.

За умовами конкурсу “Я – журналіст!” учасники готували есе на тему “Чим приваблює мене професія журналіста” та творчу роботу на одну з двох тем (на вибір): “Цікаве — поряд” (про цікаве місце або цікаву людину-сучасника в своєму регіоні) або “Що я змінив би на краще у своєму населеному пункті”. Таке завдання, на думку організаторів, дає учасникам змогу продемонструвати, як рівень володіння словом та активну життєву позицію, так і зацікавленість журналістикою та вмотивованість до подальшого розвитку в цьому напрямі.

 Переможці і лауреати конкурсу “Я – журналіст!” 2016 року

Диплом І ступеня
Субботіна Олександра, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. м.Вінниця.

Дипломи ІІ ступеня
Кушнарьова Анастасія, учасниця гуртка «Юний журналіст» Палацу учнівської молоді м. Луцька (керівник – О.В. Букія), учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Боголюби Луцького району Волинської області.

Дробязко Анастасія, учасниця гуртка “Юний журналіст” Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості Сумської області (керівник О.П.Лобода), учениця 11 класу Хмелівського НВК Роменської районної ради Сумської області.

Колісник Валерія, учасниця гуртка «Юний журналіст» Палацу учнівської молоді м. Луцька (керівник – О.В. Букія), учениця 10 класу Луцької гімназії № 18.

Твардовська Олена, учениця 10 класу Зеленогайської ЗОШ І – ІІІ ступенів Жовтневої районної ради Миколаївської області. Керівник: І.Р. Шаптала, вчитель історії Зеленогайської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Свириденко Анастасія, учениця 10 класу Полтавської гімназії «Здоров’я» № 14 Полтавської міської ради Полтавської області.

Притика Оксана, учасниця гуртка “Юний журналіст” Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості Сумської області (керівник О.П.Лобода), учениця 11 класу Хмелівського НВК Роменської районної ради Сумської області.

Щерба Дзвенислава-Марія, учасниця інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва. (Також відзначена Всеукраїнським товариством “Просвіта” ім.Т.Шевченка у номінації “Просвітянська журналістика”).

Дипломи ІІІ ступеня

Рєпіна Анастасія, учениця 8 класу Глибоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Глибока Чернівецької області.

Аблямітова Фатіме, учениця 9 класу Великотернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Якимівської районної ради Запорізької області.

Понойко Владислав, учасник гуртка «Юний журналіст» Палацу учнівської молоді м. Луцька (керівник – О.В. Букія), учень 10 класу Луцької гімназії № 18.

Мельник Яна, учасниця міської міжшкільної секції МАН «Журналістика» (керівник В.М.Назарук) на базі ЗОШ № 8 м.Рівного.

Левицька Діана, студентка 2 курсу Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу, м.Новоселиця, Чернівецька область.

Бановська Дар`я, учениця 11 класу Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 м.Краматорська Донецької області. (Також відзначена Всеукраїнським товариством “Просвіта” ім.Т.Шевченка у номінації “Просвітянська журналістика”).

Гула Яна, учасниця зразкового колективу “Прес-клуб “Юний журналіст” (керівник О.В.Валькова) Палацу творчості дітей та юнацтва м.Хмельницького, учениця 9 класу Хмельницької гімназії № 1.

Куждін Максим, учень 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 114, м.Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Хоменко Оксана, учасниця гуртка “Юний журналіст” Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості Сумської області (керівник О.П.Лобода), учениця 11 класу Хмелівського НВК Роменської районної ради Сумської області.

Пилипенко Вікторія, учениця 11 класу ЗОШ I-III ступенів № 33 м.Вінниця.

Володарі спеціальних відзнак:

Спеціальна відзнака від Національної спілки журналістів України: Іщенко Єгор, учень 11 класу Красноармійського навчально-виховного комплексу м.Красноармійська Донецької області.

Номінація “Народний журналіст”: Матвійчук Мар’яна, учениця 11 класу Гощанської районної гімназії смт Гоща Рівненської області.

Номінація “За актуальність теми”: Лавор Софія, учениця 6 (10) класу Сарненської гімназії м.Сарни Рівненської області.

Вітаємо переможців конкурсу “Я – журналіст!” і бажаємо нових успіхів у журналістиці, успішної майбутньої самореалізації в улюбленій справі!

Джерело: www.ogo.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *