0 1017
Учні столичної ЗОШ № 9 взяли участь у Всеукраїнському чемпіонаті First Lego League Березень 9th, 2016 Юлія Осіння

Учні столичного ЗНЗ № 9 Оболонського району взяли активну участь у Першому Всеукраїнському LEGO-турнірі (FIRST LEGO League), що днями відбувся у столичному ТРЦ «ART Mall».  

Наймасштабніше свято творчості, інтелекту та високих технологій об’єднало 35 команд із Києва, Львова, Запоріжжя, Харкова, Чернігова, Кіровограда,  Кам’янець-Подільського, Вінниці,  Гельмязіва, Святогірська, Золотоноші та Сміли. Юні винахідники віком від 9 до 16 років презентували механізми для переробки пластикових стаканчиків, автономних роботів на гусеницях для патрулювання місцевості, пропонували нові методи утилізації батарейок тощо.

Школу представляла дуже креативна команда – «KIEV FLL TEAM», до складу якої увійшли учні 9-х і 10-х класів. Значну роль у підготовці та підтримці команди відіграли її тренери – вчитель інформатики Сергій Пилипенко та вчитель біології Вікторія Лавринчук. Вчитель інформатики Юлія Власенко взяла участь в організації Lego-турніру як суддя «Проекту»,  здобувши перемогу в номінації «Найбільш активний волонтер», і була нагороджена дипломом.

Під час турніру команда «KIEV FLL TEAM» пройшла всі місії в категоріях «Проект», «Основні цінності», «Дизайн» та «Гра роботів». Учні продемонстрували результати своєї інтелектуальної діяльності, проявили людські якості та командний дух.

Усі учасники отримали нагороди та подарунки від компанії LEGO, а переможці – запрошення до офісу IT-компанії MacPaw. Окрім того, одна з команд невдовзі поїде до США на Всесвітній чемпіонат FIRST LEGO League, де представить Україну серед 290 000 інших учасників із 80 країн світу.

А  переможцем FLL стала команда Newton’sschool з Технічної студії «Винахідник» міста Києва, що запропонувала з допомогою космічного ліфта та дронів відправляти сміття у космос для знищення на Сонці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *