0 947
Школярі Луганщини відзначили свято своїх сіл Березень 16th, 2016 Ірина Залеська
e2edcc4-luhanshina

Кононівський навчально-виховний комплекс «Барвінок» став центром свята «Моє село – найкраще на Землі», що його ініціювали та провели  педагоги Біловодського району Луганської області. «Воно зібрало малих та дорослих мешканців сіл, підпорядкованих місцевій сільраді, які впевнені, що любов до рідної країни починається з любові до малої Батьківщини, – каже директор закладу Наталія Бабенко. – Долучилася й ветеранська організація нашої Кононівки».

Діти з Гармашівки доводили, чому найкраще  – саме їхнє село, а лимаряни змагалися з ними за свою Лимарівку. Не відставали й інші.  Ведучі – вчителі початкових класів Віра Калюжна та Ольга Білокобильська – разом з глядачами підтримували всіх.

Свято прикрасили виступи народних майстринь, які продемонстрували свої вишивки. А діти подарували їм пісню «Рушничок». Презентували свої творчі роботи й нещодавні випускники школи.

А потім усі співали українських пісень разом із місцевими вокальними колективами «Журавка», «Лимаряночка», «Файні молодички». Закінчилося свято молитвою за Україну.

Семен Перцовський, журналіст

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *