0 781
Учителі на лінії розмежування зони АТО працюють над підвищенням ефективності уроку Березень 16th, 2016 Погорєлов Дмитро

Станично-Луганський район Луганської області, розташований поруч з лінією розмежування в зоні АТО, активно повертається до мирного життя.  І приклад тут подають педагоги.

Днями на базі ЗОШ № 1 райцентру відбувся семінар-практикум для молодих педагогів навчальних закладів, присвячений темі «Урок – головна форма організації освітнього процесу».

Директор школи Ірина Тимохіна, методист Тетяна Булда скерували роботу учасників на «мозковий штурм», присвячений методам підвищення ефективності уроку. І той вдався. Так само, як і відкриті уроки колег.  Особливо сподобалися всім урок-гра «Морська подорож» учителя початкових класів Ніни Овчиннікової,  «Баскетбол» учителя фізкультури Наталії Давиденко, виховна година «Без хліба не буде пісні»  вчительки Ольги Курганової. Їх аналізували у творчих групах.

Закріпляли знання методисти Ольга Черепченко  та Ірина Прибінська, які зосередили увагу учасників на нових методах навчання та психологічних складових педагогічної майстерності. А довершив семінар мюзикл «Вовк і семеро козенят», який поставила  вчитель музики Наталія Сінько разом зі своїми вихованцями.

Молоді педагоги одержали добрий імпульс для вдосконалення своєї роботи.

Семен Перцовський, журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *