0 1391
Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні завітав до ПНПУ ім. К.Ушинського Березень 17th, 2016 Юлія Осіння

15 березня 2016 року під час візиту до міста Одеси Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського відвідала делегація китайського дипломатичного корпусу на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Чжаном Сіюнем.

В університеті відбулась спільна нарада, у якій взяли участь представники китайської дипломатичної місії, а також ректор ПНПУ ім. К.Д.Ушинського Олексій Чебикін, інші представники керівництва університету та координатори університетського міжнародного проекту «Освітньо-культурний центр КНР «Інститут Конфуція» О.В.Попова і Дін Сінь.

Під час заходу було обговорено розвиток україно-китайських відносин у галузі освіти, перспективи розширення спільних міжнародних освітньо-культурних і наукових проектів, академічної мобільності студентів та викладачів. Учасники наради наголосили, що університет наразі є провідним центром на півдні України в галузі підготовки фахівців із китайської мови, де навчальний процес щорічно забезпечують 13 китайських викладачів.

Члени делегації ознайомились із результатами роботи університетського Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція», в якому навчаються понад 1 100 осіб, відвідали заняття з китайської мови. Також відбулись їх зустрічі з керівниками загальноосвітніх і вищих навчальних закладів-партнерів університету, китайськими викладачами й волонтерами, а також майбутніми фахівцями-китаєзнавцями та слухачами програми з лінгвокультурної підготовки.

pnpu-222-222-img-3829

Студенти університету продемонстрували високі результати вивчення китайської мови і культури. Керівники навчальних закладів, у яких було відкрито спеціалізовані мовні класи, обмінялись досвідом організації навчального процесу з вивчення учнями китайської мови.

Учасники заходу відзначили суттєвий внесок у впровадження китайської мови та культури в навчально-виховний процес адміністрацією закладів освіти Одещини: навчально-виховного комплексу № 292, дошкільного навчального закладу «Ясла-садочок» № 268, НВК «Інтелект», спеціалізованої ЗОШ № 117, дитячої художньої школи № 1 ім.К.К.Костанді, спеціалізованої школи-інтернату № 2, Мовного центру «Fayna Centre».

Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні Чжан Сіюнь висловив ініціативу щодо сприяння розширенню проходження мовної практики студентами університету у ВНЗ Китаю.

За інформацією ПНПУ ім. К.Д.Ушинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *