0 837
Студенти-волонтери ХДУ підтримали «сонячних діток» акцією «Lots of socks» Березень 23rd, 2016 Юлія Осіння

21 березня світова спільнота долучилася до акції «Lots of socks», приуроченої до Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна. Підтримати «сонячних діток» вирішили і студенти-волонтери соціально-психологічної служби Херсонського державного університету.

На знак солідарності мешканці різних країн надягають цього дня різнобарвні шкарпетки або використовують їх у незвичний спосіб, аби привернути увагу навколишніх і розповісти про акцію. Різнокольорові шкарпетки символізують додаткову хромосому. З їх допомогою активісти акцентують увагу на тому, що синдром Дауна – не хвороба, а генетична аномалія, пов’язана з наявністю в клітинах людини додаткової третьої хромосоми у 21-й парі.

с.діти1Відчути себе не такими, як усі, змогли і студенти-волонтери ХДУ. Одягнувши кольорові шкарпетки, вони танцювали, фотографувалися із «сонячними дітками», привертаючи увагу перехожих. Крім того, активісти влаштували в центрі міста флешмоб, створивши справжнє сонечко з промінчиками.

Студенти висловили сподівання, що вони хоч би на крок наблизилися до мети і змогли донести до людей своє гасло: відрізнятися – не означає бути гіршим! Адже «сонячними» людей із синдромом Дауна називають саме за їхню доброзичливість, відкритість і щирість.

Інформує прес-центр ХДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *