0 1445
Вище комерційне училище КНТЕУ здобуло дипломи на Вернісажі педагогічної творчості ПТНЗ м. Києва Березень 28th, 2016 Погорєлов Дмитро

14 березня 2016 року в Київському міському будинку вчителя відбувся щорічний Вернісаж педагогічної творчості ПТНЗ м. Києва на тему «Креативний педагог – шлях до відкриття світу інноваційних можливостей», активну участь у якому взяв творчий колектив Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету. Педагоги представили свій інноваційний проект «Вивчення англійської мови – дорожня карта професійного успіху педагогів та учнів».

За виставкову експозицію, представлену кращими зразками педагогічних напрацювань викладачів і майстрів виробничого навчання під гаслами «Вміння мислити креативно – шлях до створення інновації» та «Креативне середовище ВКУ КНТЕУ», училище було нагороджене дипломом ІІ ступеня за кращу експозицію методичних матеріалів на Вернісажі педагогічної творчості 2016 року, також дипломом ІІ ступеня було відзначено збірник методичних напрацювань педагогічних працівників, що містить кращі доробки за 2015 – 2016 навчальний рік.

У рамках проведення Вернісажу методична комісія «Гуманітарної підготовки» ВКУ КНТЕУ в номінації «Використання сучасних інтерактивних освітніх технологій у навчально-виробничому процесі» презентувала інноваційний проект 2016 року «Вивчення англійської мови – дорожня карта професійного успіху педагогів та учнів», який за результатами голосування отримав диплом ІІІ ступеня і визнаний одним із кращих.

Цей проект є актуальним на сьогодні, оскільки 2016 рік наказом Президента України проголошений Роком вивчення англійської мови в Україні. Знання професійної лексики необхідні як учням, так і випускникам для обслуговування іноземців під час проходження практики в закладах ресторанного господарства і торгівлі, а знання професійних термінів – для участі в міжнародних конкурсах фахової майстерності, комунікативної мобільності в ділових відносинах.

Колектив училища створив навчальні посібники за трьома напрямами професійної підготовки: кухар, кондитер; офіціант, бармен; продавець продовольчих  та непродовольчих товарів, якими охоче користуються як учні училища, так і викладачі й майстри виробничого навчання в позаурочний час із метою вивчення англійської мови (за професійним спрямуванням).  Як результат першого етапу проекту вже станом на 1 березня 2016 р. вільно володіють англомовною професійною лексикою свого напряму 35 % викладачів, майстрів в/н та 40 % учнів.

Вище комерційне училище КНТЕУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *