7 15273
Онлайн! 4 квітня о 10:00 – семінар «Запровадження освітньо-наукових програм в аспірантурі та ліцензування» Квітень 4th, 2016 Погорєлов Дмитро

4 квітня 2016 року з 10:00 Освітній портал “Педагогічна преса” транслюватиме Семінар-тренінг для відповідальних за аспірантуру/докторантуру «Запровадження освітньо-наукових програм в аспірантурі та ліцензування», організований Міністерством освіти і науки України спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні та за підтримки Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, ЕАСЕА (м. Брюссель, Бельгія), Представництва ЄС в Україні та Національних експертів з реформування вищої освіти.

Цільова аудиторія: представники вищих навчальних закладів і наукових установ, які відповідають за аспірантуру, Міністерства освіти і науки України, Національні експерти з реформування вищої освіти.

Програма заходу

Пояснення щодо ліцензійних умов.

Місце проведення: м. Київ, пр. Перемоги, 10, актова зала Міністерства освіти і науки України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарi

  1. Не сподобалося питання від акадмічних установ про те, що в бюджеті на 2016 рік не передбачені кошти на викладання. Так викладання не вимагається втиснути в перший рік аспірантури. Відкладайте початок викладання на пізніше. В чому складність? Кредити треба назбирати за всі 4 роки, а не в прший рік.

  2. Віктор Петрушенко

    Дякую за корисну інформацію! Запитання: чи може ліцензувати аспірантуру не випускова кафедра, тобто кафедра, що не готує бакалаврів та магістрів, за умови, що вона має належне кадрове та навчально-методичне забезпечення для здійснення підготовки фахівців третього рівня освіти?

  3. Стаття 35. Стаж наукової роботи

    1. До стажу наукової роботи зараховується:
    7) час навчання в аспірантурі (докторські програми) третього рівня вищої освіти та наукової роботи за спеціальністю за кордоном, за умови збереження громадянства, сплати страхових внесків відповідно до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” та перерви між завершенням навчання (роботи) за кордоном та відновленням навчання (роботи) в Україні не більше трьох місяців;
    http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/848-19/paran525#n525

    1. 5) час навчання в аспірантурі, ад’юнктурі чи докторантурі за денною (очною) формою навчання випускникам аспірантури, ад’юнктури, докторантури;

  4. Цікаво, при розподілі учбового навантаження викладачів щодо здійсненні освітньої діяльності на попередніх двох рівнях (бакалавр, магістр) діє норматив не більше п’яти дисциплін на викладача. Чи це ж буде поширюватись і на програму підготовки здобувачів вищої освіти (третього рівня), тобто, сумарно викладач виконуватиме викладання 5 дисциплін в межах всіх трьох рівнів. Як тоді виконати ліцензійні умови на бакалавра та магістра?