0 791
20-річний студент ЖДТУ став чемпіоном світу з пауерліфтингу Грудень 19th, 2016 Ірина Залеська
X67mSiSu1Iw

Олександр Трондюк  навчається на 3 курсі гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету. Йому 20 років, шість із яких він активно займається спортом і вже має значні досягнення.

Зокрема, наприкінці серпня цього року на змаганнях у Києві Трондюк був серед кращих. Там проходив відкритий Кубок столиці з жиму лежачи, тяги та екстремального жиму.

Також Олександр  виборов перше місце у тязі у ваговій категорії до 82,5 кг, подолавши штангу вагою 250 кг. Таким чином він став абсолютним.

Наприкінці 2015 року тоді ще 19-річний студент Житомирського державного технологічного університету Олександр Трондюк встановив рекорд України на змаганнях із пауерліфтингу, впоравшись із 210 кг і виконавши норматив «майстра спорту».

Зовсім нещодавно,  8 – 11 грудня, проходив Чемпіонат світу GPA/IPO з пауерліфтингу та окремих його дисциплін. Студент Житомирського державного технологічного університету Олександр Трондюк (група ЕО-34) став чемпіоном світу серед юніорів та чоловіків у тязі (вагова категорія до 75 кг), подолавши штангу вагою 272,5 кг.