0 854
Чотири «золота» та «срібло» вибороли студенти ЖДУ на Всеукраїнському турнірі з плавання Грудень 20th, 2016 Погорєлов Дмитро

Збірні команди плавців із Полтави, Рівного, Львова, Броварів, Києва, Вінниці, Хмельницького та Житомира змагалися на традиційному Всеукраїнському турнірі з плавання 16 – 18 грудня 2016 року в басейні ЖДЮСШ «Авангард». Спортивний захід організатори присвятили Герою Радянського Союзу Ніні Сосніній та 73-й річниці від дня визволення міста Житомира від німецько-фашистських загарбників.

За збірну команду міста Житомира виступали студенти факультету фізичного виховання і спорту 11 групи Данило Лисюк та Артем Давидюк. За результатами змагань Артем здобув «золото» на дистанції 100 метрів батерфляєм, Данило виборов ІІІ місце на стометрівці вільним стилем. В естафетах: 4х50 вільним стилем та 4х50 комбінована – І місця. В командному заліку, виступаючи за збірну міста Житомира, студенти посіли І місце.

2 (1)

Головним суддею та секретарем турніру виступили викладачі факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ імені Івана Франка Микола та Алла Круки.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *