0 1106
Заступник міністра освіти і науки Роман Греба відповів на запитання турецьких ЗМІ Грудень 23rd, 2016 Погорєлов Дмитро

Заступник міністра – керівник апарату МОН Роман Греба зустрівся з представниками мас-медіа Турецької Республіки – Державної телерадіокомпанії TRT та Державного інформаційного агентства «Анадолу».

Під час інтерв’ю Роман Греба розповів журналістам про співпрацю України та Туреччини в сфері освіти і науки, обмін досвідом із підготовки студентів, магістрів, аспірантів і докторантів у стратегічно важливих сферах співробітництва країн тощо. Зокрема, керівник апарату МОН надав інформацію про кількість турецьких студентів, які навчаються в Україні, основні виші та спеціальності, які вони обирають.

Роман Греба, окрім того, відповів на запитання кореспондентів щодо взаємного визнання дипломів про вищу освіту Україною та Туреччиною, реформування освіти в Україні, особливості роботи з тимчасово переміщеними ВНЗ і науковими установами, переваги української системи вищої освіти для турецьких абітурієнтів.

Окремий акцент заступник міністра зробив на тому, що цього жовтня в Стамбулі своє представництво відкрив Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» задля організації набору турецьких громадян до «ХПІ». Наразі ж триває процес створення на базі цього представництва локального центру дистанційного навчання університету в Туреччині.

Насамкінець Роман Греба подякував турецькій стороні за підтримку діяльності тимчасово переміщених вишів, перш за все Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського.

Інформація МОНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *