0 1347
Навчання у школах Ужгорода відновиться 16 січня Січень 11th, 2017 Погорєлов Дмитро

Таке рішення було ухвалено на засіданні протиепідемічної комісії, що відбулося  під головуванням міського голови Ужгорода Богдана Андріїва. Оскільки показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення Ужгорода на 39,2 % перевищує рівень епідемічного порогу та залишається одним із найвищих в області, було прийнято рішення продовжити карантинні заходи.

Обмежувальні протиепідемічні заходи продовжать у дитсадках, триватиме і щоденний моніторинг стану відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів. Навчання у загальноосвітніх закладах та шкільних відділеннях навчально-виховних комплексів міста відновиться 16 січня.

Довідково

Із 29 грудня 2016 року по 5 січня 2017 року по медичну допомогу з приводу гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулися 642 ужгородці. Порівняно з показниками попереднього тижня, кількість хворих зменшилася вдвічі, проте рівень захворюваності на 39,2 % все ще перевищує рівень епідемічного порогу.

Читайте також: Щоб узимку не хворіти: три підказки для батьків

Із початку епідсезону 2016-2017 рр. серед ужгородців зареєстровано 16 випадків сезонного грипу “А”, зокрема, за минулий тиждень – 5, у тому числі 2 дітей.

За інформацією Ужгородської міської ради 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *