0 1027
Студентка ЖНАЕУ завоювала ІІІ місце на Кубку України з легкої атлетики в приміщенні Лютий 16th, 2017 Погорєлов Дмитро

Один із найголовніших національних стартів зимового легкоатлетичного сезону – Кубок України у приміщенні, зібрав 11 лютого спортсменів із різних регіонів у Києві.

Серед учасників змагань – студентка агрономічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Анна Дроздова. Дівчина виступала на дистанції 400 м і подолала її з третім результатом.

Минулий рік для Анни завершився не менш успішно: у дистанції на 400 м дівчина стала чемпіонкою Житомирської області, у складі збірної команди  області в естафеті 4х100 м та 4х400 м вона зайняла І місце і двічі стала чемпіонкою України, отримала стипендію міського голови і була серед кращих спортсменів ЖНАЕУ.

Відзначимо, що Кубок  України з легкої атлетики у приміщенні також став  одним із етапів відбору на чемпіонат Європи у приміщенні, що відбудеться 3 – 5 березня у Белграді (Сербія). Тож найкращі легкоатлети країни  боролися за перемогу в національному Кубку, а також за виконання нормативів Європейської легкоатлетичної асоціації (ЄА).

Змагання вперше були тільки особистими (без підведення командного заліку серед областей). Переможці у кожному виді нагороджувалися кубками. Всього було розіграно 26 кубків.

Прес-служба Житомирського  національного
агроекологічного університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *