0 722
Студенти-спортсмени ЖДУ імені Івана Франка вкотре довели, що готові змагатись на високому рівні Лютий 21st, 2017 Погорєлов Дмитро

19 лютого завершився головний Зимовий чемпіонат України з легкої атлетики, що проходив у місті Суми. Студенти факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка Віктор Лонський, Олександр Баранніков та  Владислав Мазур достойно представили на чемпіонаті Житомирську область.

Віктор Лонський здобув золоту нагороду з результатом 2 метри 19 сантиметрів. Срібним призером у секторі стрибків у висоту серед молоді став Олександр Баранніков із результатом 2 метри 15 сантиметрів. Владислав Мазур став срібним призером змагань серед молоді у секторі стрибків у довжину. Його результат  – 7 метрів 68 сантиметрів. Тренером усіх трьох спортсменів є Ігор Лонський.

Щодо Юніорського чемпіонату України з легкої атлетики, який завершився нещодавно в Сумах, у секторі стрибків у висоту переможцем став студент факультету фізичного виховання і спорту Роман Кузьмінов із результатом 2 метри 10 сантиметрів. Тренери – А. Ледньова, В. Єпишков.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *