0 828
Українська збірна з карате увійшла до десятки найсильніших країн Європи Лютий 21st, 2017 Юлія Осіння

Днями в столиці Болгарії завершився чемпіонат Європи з карате серед кадетів, юніорів і молоді. Участь у першості взяли більше тисячі спортсменів із 50 країн Європи, серед них і 35 українських бійців. Про це повідомляють у Міністерстві молоді та спорту України.

За підсумками змагань українська збірна увійшла до десятки найсильніших країн континенту та посіла шосте загальнокомандне місце. В активі наших співвітчизників шість нагород – дві найвищого ґатунку, срібло і три бронзи.

Чемпіонський титул в індивідуальному куміте серед кадетів до 57 кг здобув Артем Середа.

Також у цій віковій категорії Євген Сендецький виборов “бронзу” серед спортсменів до 63 кг.

Маємо високі здобутки і в категорії “молодь”. “Золото” турніру здобула Анастасія М’ястковська у ваговій категорії до 55 кг, а Кирило Рябошапко піднявся на другу сходинку п’єдесталу у категорії до 67 кг.

Бронзові нагороди змагань вибороли юніорки Соломія Кміть (до 48 кг) та Діана Шостак (до 56 кг)

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів із високими нагородами та бажаємо подальших здобутків.