0 313
Студентка ЖНАЕУ в складі збірної області перемогла на молодіжному чемпіонаті з самбо Лютий 22nd, 2017 Ірина Залеська
16832039_386495111718494_3359491736033551544_n

Із по 5 лютого в Одесі проходив молодіжний чемпіонат України зі спортивного та бойового самбо. На татамі в спорткомплексі «Університет» зійшлися найсильніші представники майже всіх регіонів країни.

У складі збірної команди Житомирської області на цих змаганнях вдало виступила студентка агрономічного факультету  Житомирського національного агроекологічного університету Аліна Богачук. Зокрема, у ваговій категорії до 60 кг вона посіла ІІІ місце.

pryzery-1-den-kryga-more-DSC07524

У  чемпіонаті, який мав статус відбіркового турніру до юнацької та юніорської збірних, взяли участь більше 400 учасників із 21 регіону України.  Житомирщину представили 16 спортсменів, які в підсумку завоювали для збірної області 9 медалей.