0 1078
У столичних дитсадках планують створити ще 1000 додаткових місць Лютий 27th, 2017 Юлія Осіння

Київ системно працює над створенням додаткових місць для дошкільнят. Зокрема, до кінця 2017 року планується створити більше 1000 додаткових місць у наявних дитячих навчальних закладах столиці за позабюджетні кошти.

Третій рік поспіль створюються додаткові групи завдяки поверненню орендованих приміщень дошкільним закладам, після чого за кошти німецького уряду там здійснюється ремонт, а за кошти місцевого бюджету закуповується все необхідне для перебування дітей.

Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час перевірки стану новостворених груп у садочку-яслах № 746 Деснянського району.

«Київ системно просувається у вирішенні проблеми, що дісталася нам у спадок, – переповнення дитячих садочків. Один із таких шляхів – це створення додаткових груп, залучаючи позабюджетні кошти. Минулого року завдяки співпраці столиці з німецьким урядом створили понад 500 додаткових місць. Цьогоріч, володіючи суттєвим досвідом, ми очікуємо відновити понад 1000, що еквівалентно будівництву 5 нових дошкільних закладів», – повідомила Ганна Старостенко.

«Ремонт та відбудова повернених приміщень, які десятиліттями використовувалися не за цільовим призначенням, потребує суттєвих змін у плануванні, а отже значних коштів. Тому ми вдячні нашим німецьким партнерам за допомогу та співпрацю. До прикладу, на ремонтні роботи в додаткових групах у садочку № 746 витрачено 3,5 мільйона гривень позабюджетних коштів. Місто зі свого боку подбало про облаштування закладу всім необхідним: за міський бюджет було закуплено меблі, господарчий і спортивний інвентар, облаштовано харчоблок і пральню, що становить понад 820 тисяч гривень», – зазначила заступник голови КМДА.

Довідково. Проект проводиться в рамках програми «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW. У Києві проект реалізовує «Український фонд соціальної інфраструктури». Максимальна вартість фінансування одного дитсадка – 300 тисяч євро.

Інформує департамент освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *