0 762
В аграрному секторі Хмельниччини впроваджуватимуть дуальну систему навчання Березень 16th, 2017 Юлія Осіння
dsc06097-15-3-17.9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a12160

На Хмельниччині заклади ПТО аграрного профілю співпрацюватимуть з представниками бізнесу щодо впровадження елементів дуальної системи навчання. Такої домовленості було досягнуто під час круглого столу «Шляхи вирішення підготовки робітничих кадрів в аграрному секторі», що відбувся на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Учасники заходу – освітяни та представники агробізнесу – говорили про наближення змісту підготовки кадрів до сучасних потреб роботодавців, зокрема розглянувши можливість впровадження в області навчання кваліфікованих робітників з професії «Робітник фермерського господарства».

Крім того, було розглянуто зовнішні та внутрішні загрози аграрного ринку праці, сучасні бізнес-моделі, науково-методичний супровід забезпечення якісної професійної підготовки.

Представники бізнесу зосередили увагу присутніх на розвитку в Україні органічного землеробства, яке нині є світовим трендом. За їхніми словами, проведений нещодавно Міжнародний конгрес «Органічна Україна» – це свідчення готовності українського суспільства розвиватися і заробляти на органіці. На Хмельниччині ж існують всі передумови для активного розвитку сектора органічного сільського господарства.

Інформує прес-служба МОН України

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *