1 912
Колектив Сєвєродонецького ВПУ взявся за благоустрій скверу, бо мріють, щоб скоріше настав мир Квітень 20th, 2017 Юлія Осіння

Учні та педагогічні працівники Державного навчального закладу «Сєвєродонецьке вище професійне училище» серцем сприйняли звернення до всіх луганчан голови Луганської обласної державної адміністрації Юрія  Гарбуза із гаслом «Луганщина у нас одна».

Особливо зворушливо сприйняли слова очільника області учні ВПУ, яких  обставини зробили вимушеними переселенцями. В училищі вони знайшли добрих наставників та друзів, долучилися до загальних справ. Приміром, луганчанка Ганна Пастушок очолила створений у ВПУ Євроклуб «Шлях до мрії», який втілює проект «Схід та Захід разом!».

ukQxdiL6HNE

Ми раді будемо залучити до його діяльності ровесників наших учнів з усіх куточків Луганщини, бо така робота переконливо свідчить про те, що Луганщина, східна брама України,невід’ємна частина нашої рідної великої Батьківщини, – каже Ганна.

Євроклубовці знайомляться з усіма областями України, проводять відеомости зі спорідненими навчальними закладами. До одного з них – Львівського – вже відбувся чудовий, незабутній візит.

17634459_958152297655112_6980975622190252573_n

На базі нашого училища, періодично проводяться конкурси професійної майстерності майбутніх робітників всієї Луганщини, – розповідає директор ВПУ, депутат міськради, голова обласної Асоціації працівників профтехосвіти Юрій Кузьмінов. – Коли для цього будуть умови, можемо розширити їх масштаби. Це буде ще одним кроком до взаєморозуміння, миру. А вмілі руки молоді будуть у великій нагоді при відбудові мирної, єдиної, української Луганщини.

Про це свідчать й успіхи  учнів в обласних конкурсах професійної майстерності, переможці яких представляють Луганщину на Всеукраїнських змаганнях, перемоги у творчих конкурсах, спортивних турнірах.

dsc_0441

Учні ВПУ  вирішили внести свій вклад в благоустрій скверу імені Миколи Гоголя, що як раз у середині ниньошнього адмііністративного центру Луганщини Сєвєродоннцька,  взяли  його левову частину  під опіку. Разом з педагогічними працівниками  у вільний час доглядають за деревами, зараз висаджують нові, ремонтують та фарбують малі архітектуурні форми. Незабаром прикрасять свій куточок виготовленим власноруч Лелекою – символом миру та кращого майбутнього.

Лелека несе надію усім родинам, дітям. Саме їм в першу чергу адресоване звернення «Луганщина у нас одна». Отже, кажуть в училищі, будемо допомагати нашому лелеці, один одному у втіленні такої надії

 Семен Перцовський, журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарi

  1. З 3 по 7 квітня 2017 року у ВПУ №25 був проведений предметний тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін.