0 616
Студентка ВНТУ вдруге виборола бронзу на чемпіонаті світу з пауерліфтингу Травень 12th, 2017 Юлія Осіння

Ірина Шкарапута — студентка інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Вінницького національного технічного університету стала бронзовим призером чемпіонату світу з пауерліфтинг у, котрий нещодавно відбувся у Чикаго (США)

Пауерліфтинґ (power — сила, lift — підіймати) — силовий вид спорту, у якому підіймають штангу.

Член збірної України, 22-річна вінничанка Ірина Шкарапута змагалася серед юніорок у ваговій категорії до 52 кг. Ірина виборола третє місце у світі і отримала бронзову медаль.

Підопічна чемпіона і рекордсмена світу з паурліфтингу, немирівчанина Івана Чупринка розповідає, що тренер навчив її контролювати емоції, адже саме вони почасти не дають досягти того, на що спроможна.

12_05_2017-1

Завдяки здобутим медалям у загальному підсумку збірна України посіла друге місце на планеті.

Іра професійно займається пауерліфтингом лише чотири роки. Пояснює, що обрала цей вид спорту, щоб бути сильною та оригінальною.

12_05_2017

Ірина Шкарапута перед світовим чемпіонатом в Америці стала чемпіонкою України з класичного жиму лежачи серед юніорок, встановивши рекорд України. А торік посіла третє місце на чемпіонаті світу в Данії.