0 4923
Ангеліна Якубенко потребує допомоги! Травень 15th, 2017 Юлія Осіння

Напередодні свята Нового року 7-місячна Ангелінка Якубенко захворіла. Згодом лікарі поставили діагноз енцефаліт – запалення головного мозку, що викликав вірус герпесу.

Нині родина потребує значних коштів, а саме 34420,00 Євро на проходження реабілітації у німецькій клініці, що знаходиться у місті Меєрбуш поблизу Дюссельдорфа.

ew

Переглянути медичну програму, яку пропонує  німецька клініка св. Маврикія тут

За додатковою інформацією можна звернутися до мами дівчинки Ольги Олегівни за телефоном: 068-174-66-89. Номер карти ПриватБанк: 4149 4393 9453 0111 Якубенко Ольга Олегівна.

Все почалося з підняття температури і відмови від їжі, у той день ще й прорізався  перший зубик. Через два дні 04.12.16 року нас госпіталізували до Київської міської дитячої клінічної лікарні №2, що по вул. Алішера Навої. У лікарні тільки збивали температуру і ніякої противірусної терапії не проводилось. Через добу нас забрали в реанімацію на Дегтярівській без свідомості і з судомами, де  поставили діагноз: герпетичний енцефаліт. Ми тричі потрапляли в реанімацію, загалом місяць провели в реанімації, далі для продовження лікування нас перевезли до дитячої спеціалізованої лікарні  “ОХМАТДИТ”, де ми перебували місяць. Виписали  додому 22 лютого 2017 р. Зараз дитина знаходиться вдома, ми проходимо курси масажу для підтримки тіла та м’язів, консультуємось у бобат-терапевта, щоб знову навчити її всім навикам та займаємось з педагогом. Ангеліна не сидить, не повзає і не ходить. Ми стоїмо на обліку в реабілітаційному центрі ім. Мартинюка, але на курс реабілітації нас не беруть, бо Ангеліна судомить і не набирає вагу.
Зараз вага дитини в 1 рік –  7315 гр при зрості 77 см”, – розповідає мама Ангелінки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *