0 174
Нагородження переможців фестивалю-конкурсу дитячих театральних колективів навчальних закладів міста Києва «Срібне джерело» Травень 18th, 2017 Юлія Осіння
38110

 17 травня 2017 року відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки, молоді та спорту на 2017 рік у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася церемонія нагородження переможців Х міського фестивалю-конкурсу дитячих театральних колективів навчальних закладів міста Києва «Срібне джерело».

Творчий захід став яскравим завершенням фестивалю-конкурсу, що відбувся протягом березня-травня 2017 року. У фестивалі-конкурсі взяли участь 531 вихованець з 26 театральних колективів позашкільних та  загальноосвітніх навчальних закладів.

38108

Театральні колективи представили 28 яскравих театральних вистав, серед яких продемонстрували різні театральні жанри, зокрема поетична вистава, казка-фантазія, казка про кохання, зимова казка, казка-мюзикл, мюзикл, комедія-водевіль, повість-притча, драма.

За рішенням журі переможцями фестивалю-конкурсу стали:

 У номінації «Краща вистава позашкільного театру»:

 Гран-прі – Зразковий художній колектив театр «Студія 5.1» Палацу дітей та юнацтва Палацу дітей та юнацтва Печерського району (режисер-постановник Валерія Демченко) за виставу «Уламки подиху»;

І місце – Народний художній колектив  музичний театр юного актора «Fantazia New» Центру творчості дітей та юнацтва Оболонського району (режисер-постановник Тетяна Погребняк) за поетичну виставу «Циганська муза»;

 ІІ місце – Народний художній колектив театр «Inсunabula» Київського Палацу дітей та юнацтва (режисер-постановник Олександр Штефан) за виставу «Пеппі Довгапанчоха»;

– Народний художній колектив театр-студія «Барвінок» Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району (режисер-постановник Олена Ковалько) за виставу «Маленька відьма»;

 ІІІ місце – Народний художній колектив театральний естрадно-драматичний театр-студія «МандаріН» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району (режисер-постановник Наталія Селіхова) за виставу «Слідство ведуть Колобки…»;

– Театральний гурток «Куліска» Палацу дитячої та юнацької творчості Солом’янського району (режисер-постановник Наталія Селяк) за виставу «Пер Гюнт».

38114

У номінації «Краща вистава шкільного театру»:

Гран-прі – Народний художній колектив шкільний театр «Пролісок» спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району (режисер-постановник – відмінник столичної освіти  Олександр Ігнатов) за виставу «Пригоди Барвінка та Ромашки в країні українських казок»;

 І місце – Камерний театр-студія «Мельпомена» Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка Печерського району (режисери-постановники Людмила Василенко та Світлана Легіна)  за комедію «O tempora, o mores!»;

 ІІ місце – Зразковий художній колектив театральна студія «Лицедії» гімназії № 59 імені О. М. Бойченка Голосіївського району (режисер-постановник Ольга Добровольська) за виставу «Гидке каченя»;

– «Театральна студія» середньої загальноосвітньої школи № 35 Святошинського району (режисер-постановник Андрій Сенчук) за виставу «Кохання до трьох помаранчів»;

 ІІІ місце – Зразковий художній колектив дитячий театр «Крок у майбутнє» гімназії № 315 Дарницького району (режисер-постановник Олена Руднєва) за виставу «Тінь»;

– Театральна студія «Колізей» ліцею «Наукова зміна» Дарницького району (режисер-постановник Олена Савченко) за виставу «Дівчинка з сірниками»;

– «Школа акторського та дикторського мистецтва» Козацької гімназії №283 Деснянського району (режисери-постановники Ганна Кожинова та Дар’я Іванова) за виставу «Чайка Джонатан».

38107

Інформує прес-служба департаменту освіти КМДА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *