0 891
Найспортивніша родина міста Києва 2017 року Червень 1st, 2017 Юлія Осіння
6116

Ось і завершився Чемпіонат міста Києва з сімейного спорту – 2017, у якому взяло участь понад 500 родин міста Києва. 28 травня на День Києва на центральній вулиці країни – Хрещатику, відбувся суперфінал.

20 спортивних родин з усіх районів столиці виборювали звання абсолютного Чемпіона та титул “Найспортивніша родина міста Києва – 2017″. Всі родини дуже ретельно підготувалися до змагань. Майже кожна сім’я прийшла на змагання у своїй яскравій ексклюзивній формі з написами назв своєї команди, прізвища та девізу.

39114

Багато команд вигадала свої індивідуальні родинні логотипи. На параді представлення команд, родини виходили з табличками своїх районів, тому вони представляли не тільки свою родину, а і честь свого району.

39107

Спортивна боротьба була як завжди дуже запекла. Майже 10 родин до останнього претендували на 1 місце. Але цього дня більше пощастило родині Зузанських, яка у фінальній естафеті у дуже напруженій боротьбі виборола звання абсолютного Чемпіона. Друге місце посіла родина Гончарук, а третє –  родина Дротвінських.

39126

39124

39123Вітаємо переможців і дякуємо всім родинам за чудовий приклад сімейних стосунків та справжніх, найвищих цінностей!