0 1584
Студентка ЗНУ здобула три медалі чемпіонату Європи із шашок серед юніорів Серпень 21st, 2017 Юлія Осіння

Другокурсниця факультету іноземної філології (спеціальність «Французька мова та література») Запорізького національного університету, майстер спорту із шашок Анна Дмитренко нещодавно повернулася з нагородами з чемпіонату Європи із шашок серед юніорів.

За результатами престижного змагання на рахунку Анни – відразу три медалі. Вона виборола «срібло» в класичній програмі та дві бронзові нагороди – у швидкій грі та в бліц-грі.

До речі, для 19-річної студентки – це вже третій чемпіонат Європи поспіль, на якому вона отримує престижні нагороди.

Анна Дмитренко 1

За словами самої Анни, цього разу вона мала сумнів у своєму успішному виступі в змаганнях із класичної програми. Проте спортсменка не програла жодного разу в дев’яти партіях і в результаті здобула «срібло» чемпіонату. У швидких шашках Анна Дмитренко теж провела дев’ять партій. Вона також не мала жодного програшу й виборола «бронзу». У своєму улюбленому виді спорту – бліц-грі – вона виступала в командному заліку разом з іншим запорізьким шашкістом Єгором Бобковим. За результатами змагання, збірна України здобула «бронзу».

Варто відзначити, що попереду в Анни – чемпіонат світу з шашок серед юніорів, який відбудеться у Польщі наприкінці жовтня. Минулого та позаминулого року запорізька спортсменка ставала головним призером цього престижного змагання.

 Інформує прес-служба Запорізького національного університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *