0 899
Дуже близько до реформи освіти… Давайте об’єднаємося. Я беру на себе відповідальність, – Володимир Гройсман Вересень 5th, 2017 Юлія Осіння
Без названия (1)

Україна за всю історію незалежності ще ніколи не була настільки близько до ухвалення правильних системних рішень, які дозволять змінити стан справ у державі і зробити зміни незворотними. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман напередодні початку пленарних засідань Верховної Ради.

«Нам потрібно вирішити ряд проблем в державі. Люди не повинні чекати рішень. Ми дуже близько підійшли до реформи освіти, до нової пенсійної системи та системи охорони здоров’я, – сказав Глава Уряду. – Ми також говоримо про закони для бізнесу… Нам потрібно створювати, а не руйнувати. І 50 законопроектів (розроблені Урядом) зроблять зміни незворотними».

Говорячи про реформу освіти, Глава Уряду підкреслив, що йдеться про нові принципи навчання – від дитячого садка до вищої школи.  При цьому окрема увага – підтримці престижу праці вчителя шляхом підвищення зарплат. «Реальна зарплата вчителя зросла. Наступного року – чергове підвищення зарплат. Ми також говоримо про модернізацію шкіл і передбачаємо 1 млрд на переоснащення 1-4 класів», – сказав Володимир Гройсман.

Так само, за його словами, справедливість лежить в основі пенсійної реформи, ухвалення якої передбачає підвищення пенсій для 9 млн пенсіонерів вже в жовтні.

«А що буде якщо не проголосують? Якщо не проголосують, приміром, за реформу охорони здоров’я, буде те, що ми вже маємо, – сказав Глава Уряду. – Давайте об’єднаємося. Я беру на себе відповідальність. Приймаємо рішення… Відсутність рішень та відповідальності – це злочин… Вистачить лаятися один з одним. Долаялися за 25 років, і що?… Ми вже налагодили роботу в багатьох сферах. Нам принципово – вірити в успіх України. Зміни треба розпочати зараз, і не відкладати їх на потім».

Інформує департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *