0 715
Студенти ДНУ зможуть дистанційно навчатися у Польщі Вересень 18th, 2017 Юлія Осіння
dnu-18.09.2017.9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a13541

Студенти Дніпровського національного університету імені О. Гончара отримають можливість дистанційно здобувати освіту  у Польщі за більш ніж 200 спеціальностями. Для цього при університеті створять Українсько-польський центр дистанційної освіти і наукового співробітництва.

Навчання здійснюватиметься англійською та польською мовами за допомогою технології e-learning. На освітній платформі Польського віртуального університету вже розміщені усі необхідні навчальні та дидактичні матеріали для бакалаврів, магістрів та аспірантів.

Студенти працюватимуть у онлайн-групах під керівництвом досвідчених викладачів, які через дискусійний форум, чат та електронну пошту будуть відповідати на запитання, призначати та оцінювати завдання. Протягом навчального року студенти лише кілька разів мають відвідати лекції та з’явитися на іспитах наприкінці 2-х семестрів.

Нагадаємо, що ДНУ підписав 19 угод з навчальними закладами Польщі. З 2009 року в університеті діє Українсько-польський центр, покликаний розвивати зв’язки з освітянськими та науковими польськими установами.

За інформацією ДНУ

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *