0 198
Представники бізнесу проведуть експертизу 13 наукових проектів ХПІ Вересень 20th, 2017 Юлія Осіння
19.09.201-zpi.9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a13554

13 найбільш перспективних наукових проектів Харківського політехнічного інституту передано на розгляд представникам бізнесу. Це дозволить підвищити якість підготовки випускників та впровадити результати наукових досліджень в реальне виробництво.

«Отримавши від бізнесу зворотній зв’язок, вчені нашого університету зможуть краще зрозуміти, що саме зараз необхідно у сфері бізнесу, які напрямки далі розвивати, а що потрібно скорегувати», — пояснив ректор Євген Сокол під час першого засідання Наглядової ради НТУ «ХПІ».

Учасники заходу прийняли рішення про проведення лекцій для студентів ХПІ представниками державних організацій, бізнесу, освіти, науки, які увійшли до складу Наглядової ради університету.

Крім того, Харківський політехнічний інститут планує втілити проект з трансформації вітчизняної інженерної освіти у сфері ІТ-технологій. Він передбачає використання нових технологій освіти (концепцію CDIO) та сучасних педагогічних технологій (змішана очно-дистанційна і дуальна освіта, проектна і пірінгова освіта).

Інформує прес-служба НТУ “ХПІ”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *