0 804
Школяр із Казахстану самостійно вивчив українську мову Вересень 27th, 2017 Юлія Осіння

 Назар Ісаєв із Казахстану за два роки опанував незнайому для себе українську мову завдяки телебаченню. Він регулярно дивився програми українського каналу “1+1”, ідеться в сюжеті ТСН.

Хлопець живе в Астані та ніколи не бував в Україні, також не має етнічного коріння – він звичайний казах. Однак дуже радіє подарованій книзі українською мовою та знає всіх зірок українського телеефіру.

Найважчим, за його зізнанням, було опанувати діалекти та наголоси – особливо там, де вони різняться від російських. Тепер Назар мріє на власні очі побачити країну, мова якої йому так припала до серця.

Львів, Одеса, Київ, я багато знаю про Київ, але я ніколи там не був. Я знаю, що у Чернівцях великий красивий університет. Також я хочу спробувати українську страву, справжню українську страву. Я кожен день їм борщ, але я ніколи не пробував справжній український борщ“, – зізнався він.

За його словами, на опанування української школяр із Казахстану витратив менше двох років і по-дитячому дивується тим, хто постійно живе в Україні і не лише не говорить, а подекуди й не розуміє українську. Він каже, щоби вивчити будь-яку мову, не потрібно мати причини – тільки бажання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *