0 187
Організатори гри «Джура» створять Школу вихованців змагань Жовтень 9th, 2017 Юлія Осіння
dzhura1-06-10-2017.87e2d505fcc6b7e6c31e23256c1a2de413666

Організатори Всеукраїнської гри «Джура» створять Школу вихованців змагань. Передбачається, що в ній навчатимуть правил гри, правильній організації етапів змагань, підготовці до змагань тощо.

Щоб покращити гурткову роботу, вже розроблені трирічні навчальні програми для молодшої вікової групи «Котигорошко», для середньої – «Джура», для старшої – «Сокіл». А для стратегічної перспективи гри планують завершити розробку нового положення і впроваджувати його згідно затвердженої державної карти.

Варто зазначити, що Х Всеукраїнський етап гри відбудеться влітку 2018 року на Київщині. У 2018 році змагання «Джура» відзначатимуть 15-річний ювілей від дня створення.

Нагадаємо, що 24 серпня 2017 року завершився сезон «Джура -2017». Цьогоріч фінал змагань пройшов у Харківській області і тривав упродовж 11 днів. Учасниками Всеукраїнського етапу гри стали 26 роїв  з усіх областей України та міста Києва.

Довідково: Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Основою організації гри в навчальних закладах є учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, добровільне об’єднання дітей та молоді для виконання завдань гри. Змагання проходять за активного сприяння Міністерства освіти і науки України.

Інформує прес-служба МОН України

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *