0 220
На Чемпіонаті світу зі стокліткових шашок студентка ЗНУ здобула “срібло” та “бронзу” Червень 13th, 2018 Юлія Осіння

Студентка факультету іноземної філології Запорізького національного університету Ганна Дмитренко стала дворазовою чемпіонкою світу з шашок серед юніорів. Змагання проходили у італійському місті Бергамо. Загалом у Чемпіонаті взяли участь близько 100 спортсменів з 15 країн світу.

Спортсмени змагались у двох етапах: швидкі шашки та бліц-турнір. У складі збірної України студентка ЗНУ стала бронзовою призеркою змагання. Далі до переліку перемог дівчини додалось ще дві медалі – срібна та бронзова.

Брати участь у змагання було дуже важко, адже у нас був насичений графік. Також відчувалась неабияка конкуренція серед інших учасників – майстрів міжнародного класу та гросмейстерів. Але завдяки наполегливій підготовці та старанням українська команда стала другою на Чемпіонаті”, – розповіла Ганна Дмитренко.