0 390
Студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ здобув «золото» на чемпіонаті “Кубок Хортиці” з класичного пауерліфтингу Червень 21st, 2018 Юлія Осіння

16 червня відбувся Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя «Кубок Хортиці» з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи. Економіко-правничий коледж Запорізького національного університету на цьому спортивному змаганні гідно представив студент 2 курсу спеціальності «Журналістика» Андрій Бойко.

Він посів 1 місце у змаганні серед чоловіків із пауерліфтингу у ваговій категорії до 74 кг. Андрій став кращим із результатом 492, 5 кг у сумі триборства (присідання зі штангою, жим лежачи та станова тяга).

Для довідки. Андрій Бойко вже два роки займається пауерліфтингом і на його рахунку – кілька вагомих перемог. Серед досягнень цього року – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу та жиму лежачи, де спортсмен у категорії до 74 кг посів 1 місце, взявши вагу 92,5 кг.