1 5568
Склали список професій, що "вимруть" Березень 4th, 2014 Погорєлов Дмитро

Технічний прогрес із кожним роком вдосконалюється, час не стоїть на місці, проте небагато людей замислюються над тим, що через 20-50 років деякі спеціальності можуть зникнути. Фахівці Агентства стратегічних ініціатив, зважили на те, що на виробництвах впроваджуються нові технології, автоматизуються комп’ютерні програми й на зміну людям приходять роботи, і склали список професій, які “вимруть” через кілька десятиліть.

Перелік професій, які, на думку фахівців, скоро відійдуть, має отакий вигляд: бібліотекар, документознавець, турагент, архіваріус і копірайтер, оскільки тексти писатиме комп’ютер. Завдяки новим програмам, які перетворюють звук на рукописний текст і перекладають усне мовлення, не будуть потрібні стенографісти, перекладачі та лектори.

Відійдуть у минуле листоноші, ліфтери, оператори call-центрів і білетери. Нещодавно була винайдена технологія 3D-друку, в майбутньому речі виготовлятимуть спеціальні принтери, тому не буде потреби й у швачках.

Завдяки апарату управління автомобілем можуть зникнути таксисти. Комп’ютерна програма, яка працюватиме за заданим алгоритмом, залишить без роботи бухгалтерів, також у майбутньому зможуть обійтися і без помічників юристів, авіадиспетчерів і працівників парковок.

За матеріалами: Телеграф

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарi

  1. Перечислены все специалисты, работающие в сфере “человек-человек”. Но, как сказал один политик, “язык служит для того, чтобы скрывать, а не передавать, мысли”. Так что с выбором маршрута поездки по стране “Х” компьютер, может быть, и справится, только клиент останется не доволен. А перевод сложных понятий не каждому человеку под силу. Похоже, компьютер занял почти все ниши для своего существования, и дальнейшее сокращение работников будет небольшим.