Онлайн-вебінар для ВНЗ щодо роботи в оновленій ЄДЕБО

11 липня 2017 року ДП «Інфоресурс» проведе вебінар для вищих навчальних закладів щодо роботи в оновленій Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Захід відбудеться з 11.00 до 13.00.

Учасники можуть поставити запитання завчасно та в режимі онлайн.

 

На час проведення семінару буде доступна трансляція заходу на цій сторінці.

Ви маєте можливість поставити запитання до учасників семінару в коментарях на цій сторінці. Прохання ставити питання по суті (без привітань, подяк та інших ліричних відступів). Відповіді на запитання отримаєте під час трансляції.

 
ВСТУП 2017. Вступник може подати заяву та документи в паперовій формі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коментарi

 1. При створенні картки здобувача виникла помилка :Помилка при створенні картки зі статусом зарахування. Заборонено додавати картки здобувачів для ПТНЗ 1-РІВНЯ.
  Як мені вирішити це питання????

 2. ЯК прибрати цю помилку : Violation of PRIMARY KEY constraint ‘PK_TI_ENT_RequestSubjectResult’. Cannot insert duplicate key in object ‘dbo.TI_ENT_RequestSubjectResult’. The duplicate key value is (161854751).

 3. Я намагалась зареєструвати електронний кабінет 12 липня ввечері, виникла помилка і до сьогоднішнього дня не приходить код активації (дані електронної пошти введені правильно), спроби зареєструвати електронний кабінет під іншим логіном(іншою адресою пошти) невдалі, так як дані сертифікату і атестату вже зареєстровані під іншим логіном. Як бути в такій ситуації?

 4. 1338 ПВНЗ

  1. Чи потрібно анольовувати всіх вступників через те що в конкурсній позиції не додано графу середній бал свідоцтва після того як побачив що не додав , я редагував конкурсну позицію і добавив тепер потрібно наново додавати вступні заяви чи так прийме зі змінами????

  2. ЯК внести вступника який не здав ЗНО та поступає на основі 9 класу в фізичних особах коли вніс його дані показало що вже існують такі дані вношу в зяви вступників показує що не має такої фізичної особи що робити???

 5. Не можем зайти на свой акаунт абитуриента. Зарегистрировался ,а теперь не правильный логин или пароль.Послал запрос восстановить пароль -такого логина нет(,решил перерегистрировать система пишет данные используются другим логином.Замкнутый круг.А вообще такого кривого сайт давно не видел-просто издевательство над людьми!,если не можете сделать нормально ( тренируйтесь на кошках!)

 6. Не можу зареєструвати вступника, пише наступне:
  The insert failed. It conflicted with an identity range check constraint in database ‘EDBO’, replicated table ‘dbo.TI_ENT_PersonRequest’, column ‘PersonRequestId’. If the identity column is automatically managed by replication, update the range as follows: for the Publisher, execute sp_adjustpublisheridentityrange; for the Subscriber, run the Distribution Agent or the Merge Agent.

 7. що не так?::
  (Особистий електронний кабінет вступника за даним номером Сертифіката ЗНО та Атестатом вже зареєстровано)

 8. Тут Ви пишете “1 липня 2017 року ДП «Інфоресурс» проведе вебінар”, а на сайті МОН “Увага! 11 липня відбудеться вебінар для вишів щодо роботи в оновленій ЄДЕБО”, де правильно?

 9. при реестрації ел кабінету всі данні були загруженні вірно,сьогодні 12.07.не відображається сертефікат,що робити

 10. ПОВТОРНО
  КНУТД
  31.01.17 випустили спеціалістів (заочна форма навчання) за новими кодами спеціальність 081 “Право”. Отримати номери дипломів немали можливості, так як не було сертифікату про акредитацію спеціальності. Створили наказ про закінчення навчання та очікували номери дипломів, щоб поставити на верифікацію. Сертифікати отримали після 20 травня. В новій базі в картках цих студентів встановлено статус закінчили навчання на підставі не веріфікованого в старій базі наказу. Отримали дозвіл міністерства на видачу дипломів у зв”язку з порушенням термінів замовлення диплоів. Цей дозвіл направили Вам 2 тижні тому. Досі немаємо змоги видалити останній запис, щоб замовити дипломи. Просимо допомогти у виріщенні цого питання.

 11. Чи буде база обраховувати середне арифметичне результатів творчого конкурсу, який проводиться в кілька етапів? Чи буде висвітллюватись результати кожного з етапів в ІС “Конкурс” чи електронному кабінеті вступника?

 12. Як реалізується функція “видача документів про освіту понад ліцензію”. Лис МОН є, розробники уточнюють, що треба зробити? Потрібно видати дипломи!

 13. У цьому році у нас перший випуск спеціальності, і сертифікат в данний час виготовляється, як замовити дипломи без сертифікату ?

 14. Коломийський педколедж

  До питання про “забрав документи” і потім подав на ту саму спеціальність, це мається на увазі те, що подав документи але на іншу спеціалізацію. Як діяти із заявою, скасовувати і знову створювати одну? Чи дублювати на іншу спеціалізацію, залишивши “стару” заяву, бо на даний момент статус заяви змінювати не можливо…

 15. Розкажіть, будь ласка, більш ширше про додання не б’юджетної спеціалізації в конкурсній пропозиції, тому що при створенні вони не відображаються. Якщо це вносить університет, то продиктуйте алгоритм прописання спеціалізації. Дякую!

 16. 1. Не заносится студент на вступ, видає помилку “Документ такого типу та серією уже існує” хочу в нас оригінал і немає помилки 100% як його ввести?

 17. Перескочили и не ответили на вопросы:
  1. Пропозиции, которые касаются поступления на второе высшее и параллельное обучение – по Правилам приема абитуриенты поступают туда по собеседованию – как это обозначить в пропозиции, чтобы потом в заявах появилась опция – рекомендован по собеседованию
  2. Как вводить бюджет по тем пропозициям, по которым набор осуществляется на вакантные места старших курсов? Сейчас поле внесения госбюджета неактивно.
  3. Как зачислять иностранных граждан, пока не работает функционал приказов на зачисление
  4.Планируется ли разработка экспорта конкурсных пропозиций.

 18. Я подав на апеляцію, результат ЗНО змінився, але у електронному кабінеті відображається доапеляційний результат, чому?

 19. З демонстрації алгоритму подачі заяви в електронній формі, незрозуміло чи абітурієнт може вибрати сертифікат ЗНО поза межами пропозиції. Якщо це так, то чи не можна в електронному кабінеті вступника встановити такі обмеження?

 20. Що робити, якщо у вкладці “Закінчили навчання” випадково видалив статус “Закінчення навчання”?
  Як повернути цей статус назад, дипломи знаходяться “В реєстрі”?

 21. Коломийський педколедж

  Стосовно категорій, до яких відноситься особа. Для кожної з них потрібно окрему пропозицію чи все регулюватиметься в межах створеної?

 22. Чи правильно я розумію, що призерам всеукраїнського рівня предметних олімпіад та конкурсу-захисту МАН не треба завантажувати скан диплому у електронний кабінет? Додаткові бали атоматично зарахуються?

 23. Відповідальний адміністратор не має доступу до Відокремлених структурних підрозділів. Служба підтримки говорить, що ця функція в розробці. Як розпочинати приймальну комісію в цих ВСП????

 24. Що робити з тими заявами і пропозиціями, назву спеціальностей яких було змінено в класифікаторі? Конкретно поясніть, що саме нам робити, внесено більше 100 заяв.

 25. Які дії навчального закладу, якщо неможливо внести особу на базі БЗСО, тому що особа вже є в ЄДЕБО та не склала ЗНО, а знайти її неможливо???

 26. Яким чином передбачено в ЄДЕБО коригування рейтингових списків на ОКР МС (стосовно дітей осіб, що визнані УБД та інших категорій)?

 27. Чи будуть чинні Договори з ДП “Інфоресурс” на надання доступу до ЄДЕБО, чи у зв’язку з новим програмним забезпеченням планується укладати інші?

 28. Внесли 500 заяв, а потім з”явилась можливість вказувати: чи “Оригінал”, чи “Копія” і “Чи є довідка іншого ВНЗ про оригінал”. Це обов”язкові поля для заповнення?
  Дякуємо)

 29. Чи будуть подаватись електронні заяви, якщо у абітурієнта менша кількість балів, ніж встановлено в конкурсній пропозиції?

 30. Направлено звернення, щодо внесення відповідних змін у розділі «Основні дані НЗ», ще 29.06.2017 та до цих пір не розглянуто. Є якісь терміни розгляду звернень?

 31. Скажіть як створити конкурсну пропозицію на другу вищу освіту, адже система вимагає внести хоча б один іспит, а правилами приїому їх не передбачено?

 32. Прошу конкретної відповіді. Коли буде можливість внести регіональне замовлення на молодшого спеціаліста для освіти, культури і охорони зжоров’я? Зривається вступна кампанія.

 33. Керівництво користувача взагалі розповідає як працює інтерфейс програми – якщо натиснути тут, можно буде зробити так. Хотілося би побачити покрокову інструкцію для всих типових завдань. Наприклад, завдання – “Прийняти заяву” – Зайди в “ВСТУПНУ КОМПАНІЮ” далі – далі – далі – ЗРОБЛЕНО. і т.п. – алгоритми вирішення типових ланцюгів від початку і до закінчення.

 34. Коли вносимо конкурсну пропозиції молодшого спеціаліст на вечірню форму навчання, після 11 класу в нас вибирає вид пропозиції небюджетна, але нам дали державне (регіональне) замовлення вечірню форму навчання вид пропозиції має бути основна. Що нам робити?

 35. ВНЗ отримали в 2017 році сертифікати про акредитацію зі старими кодами, переоформити на нові коди до вступної капманії не встигли. У пропозиціях на 1 курс зазначається, що ми неакредитовані. Чи будуть потім проблеми при видачі дркументів державного зразка?

 36. Згідно п.4 наказу МОН від 19.12.2016 № 165 „Про узагальнення переліків спеціальностей, ліцензійних обсягів вищих навчальних закладів та переоформлення сертифікатів про акредитацію напрямів та спеціальностей” державна освітня установа „Навчально-методичний центр з питань якості освіти” забезпечує переоформлення сертифікатів про акредитацію напрямів та спеціальностей ВНЗ відповідно до отриманих ліцензій, витягів з ЄДЕБО та актів узгодження переліку спеціальностей.
  Ліцензію переоформлено, відомості щодо здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти отримано (станом на 22.05.2017 р.), але оновлені дані в базу не внесені, що унеможливлює переоформленню сертифікатів центром якості освіти. Який алгоритм дій навчального закладу з вищезазначеного питання?

 37. 1. Чи проводити вступ на аспірантуру через ЄДЕБО? Якщо так то яким чином?
  2. Чи буде в ЄДЕБО реалізовано друк наказу про закінчення навчання?

 38. Питання щодо замовлення свідоцтва кваліфікованого робітника. У роз’ясненях від 10.07 написано, що у новому програмному забезпеченні ЄДЕБО дані про навчання не вводяться. Опишіть процес формувань документів про освіту

 39. Пропустила відповідь на питання щодо обсягів на бюджет. Так кто має вносити держобсяги в ЄДЕБО?

 40. Як правильно вносити в базу студентів які закінчили навчання у військових вузах (їх немає у ЄДЕБО), він хоче продовжити навчання в економічному вузі, як подати його заявку вступника, якщо його диплом 2017року випуску, створити фіз особу неможливо…

 41. 7 липня (п’ятницю) нам дали нову ліцензію, скажіть коли дані занесуть в базу і можна буде видрукувати витяг з ліцензії.

  1. Адміністратор сайту

   Кількість заяв, які можна подати на місця держзамовлення: 9 заяв на 4 спеціальності.
   На контрактну форму кількість заяв НЕ обмежується.

 42. Як знати, чи отримала особа рекомендацію “на бюджет” при вступі на бакалаврат у іншому ВНЗ, якщо вона претендуватиме на переведення на вільне бюджетне місце у нашому ВНЗ?

 43. Як категорії Особливих умов вступу бакалавра на основі ПЗСО структуровані в ЄДЕБО (101, 102, ….)? Де викладений цей перелік і як він співвідноситься з переліком з листа МОН №1/9-531? Можливо, не складно буде його “засвітити” у Довідниках ЄДЕБО? І це негайно – завтра десяткам операторів (у нашому ВНЗ) з цим працювати, а його не бачили навіть адміністратори, а ще потрібно проінструктувати…

 44. Чому при зміні ПІБ особі, яка не належить навчальному закладі, необхідно завантажувати офіційний лист, якщо у старій базі ЄДЕБО крім скану паспорту та документа, на підставі якого змінено ПІБ нічого іншого не додавали?

 45. Не можливо у вкладці Замовлення документів,Диплом бакалавра іноземного зразка, студенти іноземці (бакалаври) не переносяться до реєстру, тому в них відсутні в картках фіз. особи номера дипломів, у зв’язку з цим неможливо зарахувати студента на ступінь магістра

 46. Зовсім немає доступу до ВСП (1531) з головного Вузу (119). Досі не можемо замовити дипломи та взагалі будь-які дії по коледжу.

 47. ЯКИЙ СТАТУС НАДАТИ ЗАЯВІ, ЯКЩО ВСТУПНИК ЗАБИРАЄ ДОКУМЕНТИ (КОПІЇ)? ПРИЧОМУ ПОТІМ ПОДАЄ ЇХ ЗНОВУ НА ЦЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ.

 48. Чому не можна зарахувати абітурієнтів по спеціальності “Металорізальні верстати та системи”?

 49. Доброго дня.
  Якщо студентка вступила на Спеціаліста у 2015 році за старим шифром. Потім пішла до академічної відпустки. У цьому році вона повернулася, але за старим шифром. Наказ на переведення спеціальності не працює. Як їй замовити диплом у цьому році.

 50. Доброго дня. Чи є у Вас короткий туторіал по основним операціям для користувачів з прийомної комісії у вигляді тексту або відео?

 51. Якщо абітурієнт «не проходить» на бюджет за денною формою навчання, хоче навчатися на заочній за контрактом. Буде можливість перенести його заяву в пропозицію заочну за тією ж спеціальністю? Чи необхідно вносити дві заяви на денне і заочне?

 52. Доброго дня!
  При створенні закритої пропозиції (закритий конкурс) на ОКР “Магістр” за державним замовленням на вечірню форму навчання видає помилку “Для обраного значення вид пропозиції не може бути встановлена обрана форма навчання.
  Держзамовлення окремо визначено на денну, вечірню, заочну форми!!!

 53. За якими параметрами ВНЗ буде розподіляти студентів за освітніми програми, якщо вони вступають на одну конкурсну пропозицію в якій вказаний перелік освітніх програм які не можна обрати при подачі заяви?

 54. При створенні фізичної особи вступника виникає помилка – Свідоцтво про народження з таким номером вже існує. Пошук фізичної особи не знаходить картку.

  Пошук заяви абітурієнта не знаходить його за датою народження та номером свідоцтва про середню освіту

  Відповідь від на письмове звернення очікую 5 днів. Що робити?

 55. Коли буде реалізована можливість додати дипломи в реєстр? (Видає помилку “Відхилено”)

  Що робити у випадку, якщо абітурієнт має свідоцтво за 9 класів на старе прізвище, а паспорт нове прізвище?

  Чи можливо в заяві абітурієнта замінити екамен на інший?

 56. Чи відкорегують у журналі реєстрації вступників назву , оскульки там пише журнал реєстрації випускників 2017 р.

 57. В роз`ясненнях окремих питань вказано, що при зміні прізвища особі яка не навчається в нашому ВНЗ портібно надсилати офіційний лист та сканкопії відповідних документів про зміну ПІБ. На даний момент в Приймальній комісії знаходяться документи більше 25 вступників котрим потрібно змінити прізвище. Чи правильно я розумію, що потрібно на кожну особу готувати офіційний лист від ВНЗ за підписом ректора та гербовою печаткою?

 58. В минулому році для пропозицій був присутній параметр про можливість подачі заяв в електронній формі. В цьому році такий параметр відсутній. Чи означає це що електронні заяви можна подавати на всі пропозиції бакалавра на базі ПЗСО?

 59. В атестаті виявлено помилку дати народження. Вчора подали на це заяву. Скажіть коли приблизно дату можуть виправити?!

 60. Чому не працює можливість анулювання і замовлення дублікату документа, в випускників були допущені помилки в дипломі, тепер потрібно його переробити, але не має такої можливості і тепер випускник не може вступити до ВНЗ на основі диплому МС

 61. 1. Пропозиции, которые касаются поступления на второе высшее и параллельное обучение – по Правилам приема абитуриенты поступают туда по собеседованию – как это обозначить в пропозиции, чтобы потом в заявах появилась опция – рекомендован по собеседованию
  2. Как вводить бюджет по тем пропозициям, по которым набор осуществляется на вакантные места старших курсов? Сейчас поле внесения госбюджета неактивно.
  3. Как зачислять иностранных граждан, пока не работает функционал приказов на зачисление
  4.Планируется ли разработка экспорта конкурсных пропозиций.

 62. 1. Як додати відокремлений підрозділ користувачу? Питання так і не вирішена, а в регіонах немає доступу до ЄДЕБО. Як абітурієнтам в даному випадку реєструватись?
  2. Якщо диплома немає в базі (наприклад, отриманий 1999 році) як його додати в картку абітурієнта?
  3. Коли вирішиться питання з обсягами?? Коли їх можна вносити до пропозиції?

 63. Доброго дня. Вже почався прийом документів на ОКР магістр (в деяких ВНЗ 11 день), проте обсяг державного замовлення ще не відомо. Є якісь конкретні дати коли буде відомо обсяг держ замовлення на ОКР магістр?

 64. У якому порядку буде виводитись інформація по конкурсним пропозиціям ВНЗ у електронному кабінеті вступника?
  Чи буде у нього можливість обрати структурний підрозділ у ВНЗ, спеціальність, спеціалізацію (освітню програму)?

 65. ЧНУ ім. Б. Хмельницького

  Коли буде можливість реєстрації виготовлених студентських квитків? Студенти звертаються щодо можливості придбання пільгових квитків у касах Укрзалізниці, але зареєструвати квитки, видані з травня 2017 року немає можливості.

 66. В реєстрі навчальних закладів на сайті Інфоресурсу відсутня спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування, хоча на сайті МОН в електронній ліцензії вона є. Яким чином внести зміни? (Лист до інфоресурсу направлено, змін нема)

 67. Учасники АТО, інваліди третьої групи та інші абітурієнти, що поступають згідно наказу МОН і МОЗ від 29.08.16 №1707/29837 вони йдуть по пропозиціям як і решта абітурієнтів? На них не треба створювати окрему пропозицію і вони приносять документи особисто? Тобто для них окремо не треба нічого створювати?

 68. Недоліки в роботі ЄДЕБО:
  1. Відсутня інструкція про формування замовлення студентських квитків, відсутні вимоги до фото.
  2. Не збережені фото здобувачів освіти з попередньої бази ЄДЕБО.
  3. Здобувачі – немає курсу та групи.
  4. Замовлення документів:
  – після фільтру сортуються по номеру ID, а не по алфавіту;
  – немає поняття «Замовлення», у вкладці «перевірені» при замовленні дипломів з різних спеціальностей не має можливості відфільтрувати по спеціальності та по алфавіту, по формі навчання (денна, заочна), факультету.
  – у «Активні дії» – немає можливості застосувати «Всі», а не тільки на одній сторінці.
  5. Немає функцій:
  – продовження навчання для завершальної атестації;
  – переведення з однієї групи до іншою у межах ВНЗ;
  – надання повторного навчання.

 69. Яким чином попасти на прийом до департаменту ліцензування для подання ліцензійної справи ? Адже електронна черга не працює в новому ЄДЕБО.

 70. виходячи з відповідей в разі несправностей певних модулів в ЄДЕБО можна приймати документи в паперовому вигляді?

 71. ПВНЗ_КИЇВСЬКИЙ_МЕДИЧНИЙ_УНІВЕРСИТЕТ

  Перелік форм документів при вступі на 2 курс, коли можна буде роздрукувати : опис, аркуш вступних випробувань і інші

 72. Чи треба створювати окремі пропозиції для квоти-2 або у кожній пропозиції слід ставити галочку і для квоти-2? Якщо абітурієнт матиме право складати іспити замість ЗНО, чи надасть база можливість обрати у Вступних випробуваннях “іспити з загальньоосвітніх предметів” замість “іспити ЗНО” автоматично/їх слід передбачити у пропозиціях заздалегідь?

 73. На більшість питань щодо виконання певних дій звучить відповідь, що дана можливість зараз реалізовується. Чи залишилось в новій ЄДЕБО щось із старої ЄДЕБО, окрім товарного знаку?
  Бо таке враження, що робиться все з нуля, включно з розробкою алгоритмів роботи.

 74. Чи можна зробити активною позначку “Потрібно пройти додаткові вступні виробування” при редагуванні заяви вступника?

 75. Якщо визначену кількість вступників навчальний заклад не може внести з технічних пробелем (виникає помилка: особа з ПІБ та датою вже є, зверніться до супроводу, по пошуку не знаходить) і звернення відправлене і опрацьовується технічною підтримкою і воно не буде вирішене до 14 липня??? Як бути в даному випадку

 76. При створенні заяви вступника, який є громадянин України, але з посвідкою на постійне місце проживання, необхідно обирати “Категорії заяви іноземців”? Особа з посвідкою на постійне місце проживання являється іноземцем і треба обирати відповідну категорію чи він поступає на загальних умовах з усіма?

 77. Чому в пропозиції небюджетній для здобуття ступеня магістр коли ставиш галочку здобуття з іншої спеціальності система дозволяє зберегти пропозицію тільки за умови встановлення ступеня на основі якого вступаєш магістр? Перехресний вступ на магістра дозволений на основі освітнього ступеня бакалавр?

 78. Максим Миколайович

  Куди зникли дані в закладці фізичні особи? Маються на увазі дані про науково-педагогічний склад, які були внесено раніше (Данні про навчання, науковий ступінь, статті, монографії і інше)

 79. Не можливо створити конкурсну пропозицію Бакалаврам вечірньої форми навчання, вид пропозиції закрита, оскільки видає помилку, що для обраного виду пропозиції не може бути встановлена дана форма навчання (тобто вечірня). Чи можна взагалі не вибирати вид пропозиції?

 80. Чи буде база обраховувати середне арифметичне результатів творчого конкурсу, який проводиться в кілька етапів?

 81. Скиба Володимир

  Як подати заяву якщо прізвище в паспорті відрізняється від прізвища в атестаті чи дипломі (допущена помилка або зміна прізвища)

 82. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, хто вносить обсяги у конкурсні пропозиції? Зокрема, цікавлять обсяги для 2 курсу на базі ПЗСО для молодших спеціалістів (державні замовлення та ліцензійні обсяги). Чи можна буде вносити зміни в пропозиції після початку подачі заяв студентами?

 83. Коли з`явиться можливість у базі працювати зі студентськими квитками та атестатами? На сьогоднішній день нема можливості замовляти дублікати студентських, самі студентські квитки та атестати.

 84. Що робити, якщо у вкладці “Закінчили навчання” випадково видалив статус “Закінчення навчання”?
  Як повернути цей статус назад, дипломи знаходяться “В рєстрі”?

 85. Чому ви ігноруєте молодших спеціалістів на базі БЗСО. Прийом закінчується 14.07, а питань більше ніж відповідей. Чи буде можливість редагувати картки абітурієнтів після 14.07

 86. Допоможіть у видачі понадліцензійного диплому молодшого спеціаліста. Запит із листом МОН відісланий дві неділі тому і ще вирішується. Випускниці потрібно подавати документи на вступ.

 87. в модулі “Освітні програми” немає нової назви 122 коду спеціальності “Комп’ютерні науки” відповідно не можна створити пропозицію, а вступ завтра)

 88. ЄДЕБО не враховує особливості правил прийому вищих військових навчальних закладів, які вносять дані до ЄДЕБО, в зв”язку з чим не можливо внести коректні данні. Яким чином вирішити ці проблеми?

 89. У минулому році конкурс будувався для кожного ВНЗ у межах спеціальності, тобто, якщо підготовка за однією спеціальністю здійснюється на трьох факультетах, то вступники на всі три факультету брали участь у загальному конкурсі.
  Для деяких ВНЗ на деякі спеціальності це було не зручно, тому (як це було анонсовано О.І. Шаровим на регіональних нарадах) цього року буде додано можливість проводити окремі конкурси на кожний факультет.
  Але структура даних в ЄДЕБО свідчить про те, що нові можливості (окремі конкурси на кожен факультет) – це не право для деяких ВНЗ, а єдиний варіант побудови конкурсів у цьому році. Це так? Цього року побудова одного конкурсу для вступників трьох факультетів буде не можливо? Якщо це так, то для нашого ВНЗ це неприпустимо, як нам боротися за наші права, куди звертатися?

 90. все ж таки питання про конкурсні пропозиції на другу вищу освіту. Система вимагає внести хоча б один вступний іспит. А правилами прийому вступні іспити не передбачено.Як створити конкурсну пропозицію БЕЗ іспитів?

 91. За правилами прийому нашого ВНЗ для пропозицій магістрів за неспорідненими спеціальностями ми маємо обраховувати половину результату базового іспиту, але можливо задати лише коефіцієнт 0, що робити?

 92. В наказі МОН 2017 року немає документа “Аркуш вступних випробувань”. Чи є цей документ обов’язковим для вступників на базі повної середньої освіти?

 93. 1. Коли врешті-решт будуть залучені ВНЗ до розробки ЄДЕБО?
  2. Ми уже 100 разів говорили: пора міняти політику підключень, якого дива ви берете кошти за користувачів і можливість подключати власні програмні засоби(які економлять Ваші і наші гроші через зниження навантаження).
  3. Якщо не буде розділу для централізованого внесення екз. відомостей, а по трібно будет в кожну заяву вносити окремо – то чому ДП Інфоресурс такий розділ не передбачив під час проектування технічного завдання?
  4. Чому Ви не врахували досвід останніх років у питаннях інтерфейсу? Ми знову на ті самі граблі?
  5. 122 Коп`ютерні науки та інформаційні технологі
  Внесли в класифікатор нову назву, а що робити з заявами на стару?(внесено більше 100 заяв)

  Зараз така помилка:

  (1).6.3 Заборонено використовувати дану спеціальність для вступу на 1 курс з нормативним терміном навчання, вона вилучена з класифікатора

 94. Дніпропетровський індустріально-педагогічний технікум , Георгадзе Я.А.

  як заповнюємо Конкурсні пропозіції – Обсяги, Держзамовлення??

 95. Як зробити оновлення сертифікатів користувачів для входу в базу, якщо закінчився термін їх дії.

 96. Чи потрібно проводити розподіл максимальних обсягів державного замовлення між пропозиціями за однією і тією ж спеціальністю? Чи ця інформація має лише інформативний характер?

 97. Якими мають бути дії ВНЗ в разі, якщо результат обрахунку середнього бала додатку до атестата не співпадає з тим, який був зареєстрований вступником.

 98. Якщо немає доступу до бази, а форма та заявка вже існують більш ніж місяц, коли чекати доступу?

 99. 1. При спробі встановлення позначки “Конкурсну пропозицію внесено” виникла помилка “(2).9 Для конкурсної пропозиції з поточними значеннями полів “Освітній ступень(ОКР)”, “Вступ на основі”, “Для вступу іноземців, які прибули в Україну з метою навчання” в списку вступних випробувань та конкурсних показників не повинно бути конкурсного показника “Бал за особливі успіхи”.
  Пропозиції відкриті, не для іноземних студентів, магістр на основі повної загальної середньої освіти, спеціальності 221 стоматологія, 222 медицина, 228 педіатрія (згідно додатку 1 до Умов прийому), для яких передбачене застосування цього конкурсного показника. Якщо пропозиція не буде внесена, буде неможливо прийняти електронні заяви?
  2. Чи буде можливість встановлювати на пропозиціях позначки електронних заяв (тобто вимкнути/увімкнути можливість подання електронної заяви на пропозицію)?

 100. Пропозиція “Друга вища” для здобуття ступеня магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування на основі здобутого ступеня вищої освіти не створюється на основі ступеня бакалавра, а тільки магістра. Яким чином вносити тоді на такі пропозиції вступників із дипломом бакалавра?

 101. 1.Чому не працює тестовий варіант бази?

  2. Чи буде можливість обробри інформації заяв абітурієнтів для статистичного аналізу? Наприклад трансформація в формат ексель.

 102. Телефони в ЄДЕБО постійно не відповідають. Просто знято лінію. Яким чином можна дізнатися відповідь на питання яке цікавить?

 103. Згідно з Правилами прийому, вступ до нашого ВНЗ на магістра, заочна форма, відбувся ще у лютому. На той час не було технічної можливості розпочати вступну кампанію у базі. Зараз, при створенні пропозиції для цих студентів, база видає помилку. Що робити з цими студентами, які все вступили зимою та навчаються декілька місяців?

 104. В Умовах прийому сказано, що інформацію про призерів Всеукраїнських олімпіад та переможців МАН ми маємо отримати з ЄДБО.
  Де? Коли? Як? Це має відбутися.
  Чи стоять фільтри, які регламентують відповідність спеціальності, куди подаються документи і дисципліна, секція, відділення МАН чи предмет Олімпіади.

 105. ОЦ. Донбас-Україна працюють до 30.09.17. Буде можливість додавати заяяви? зараз не можемо вводити подані заяви.

 106. Згідно другого абзацу п.2 розділу ІV Умов прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2017 році особи, що здобули повну загальну середню освіту за кошти державного або місцевого бюджету, можуть вступати для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі базової загальної середньої освіти лише за кошти фізичних або юридичних осіб.
  На конкурсну пропозицію „Вступ на основі базової загальної середньої освіти” з атестатом про повну загальну середню освіту база не пропускає, а додати в особисту картку фізичної особи свідоцтво про базову загальну середню освіту адміністратор навчального закладу не має можливості.
  Яким чином можливо створити заявку вступника вищезазначеної категорії, якщо база не знаходить особу через свідоцтво про базову загальну середню освіту, а знаходить через атестат про повну загальну середню освіту?

 107. З якого моменту можна буде проводити розподіл державного замовлення між конкурсними пропозиціями?

  Ще не минулому тижні п.Анохін обіцяв уточнити перелік іноземних мов, які “підтягуватимуться” при виборі предмету “Іноземна мова” при вступі на ОС Бакалавр. Чи цей час вже настав?

 108. Як здійснюється розподіл ліцензійних обсягів? В деякі пропозиції автоматично додається цифри з різних курсів.

 109. Взимку відповідно до Правил прийому, було зараховано абітурієнтів на вакантні контрактні місця заочної форми навчання. На той момент в ЄДЕБО неможливо було створити пропозиції, тому через базу абітурієнти не пройшли. Як зараз внести даних студентів? Створювати конкурсні пропозиції? Який вихід?

 110. Доброго дня!
  Яким чином здійснюється внесення балу за успішне закінчення курсів підготовки ВНЗ для заяви абітурієнта?

 111. Коли буде реалізовано функціонал розділу “Адміністрування”, зокрема налаштування прав доступу користувачів.

 112. Кратко Олександр

  Чому ЄДЕБО не дозволяє створити заяву на молодшого спеціаліста, якщо у вступника окрім свідоцтва про базову освіту є атестат (одержаний після свідоцтва про базову освіту)?

 113. Чи потрібно створювати пропозиції на контракт окремо на абітурієнтів які йдуть тільки на контракт?

 114. Коломийський педколедж

  ​Доброго дня! Як бути закладам в яких регіональне державне замовлення, бо зранку в попередньому держзамовленні нашого закладу немає. Що робити, дайте роз’яснення!

 115. Доброго дня! Скажіть будь-ласка, яким чином внести додаткові бали за навчально-наукову роботу (передбачено Умовами прийому) для вступників на здобуття ступеня магістра на базі ступеня бакалавра? Та яким чином прописати їх в конкурсних пропозиціях?

 116. Чи можуть претендувати на квоту особи із захворюваннями, які визначені в Переліку захворювань (Наказ МОН, МОЗ №1027/900 від 29.08.2016), але які брали участь в ЗНО?

 117. Коли потрібно вносити ліцензійні обсяги в пропозиції?
  Чи можливим буде змінювати ліцензійні обсяги на протязі вступної кампанії?

 118. ПВНЗ_КИЇВСЬКИЙ_МЕДИЧНИЙ_УНІВЕРСИТЕТ

  1.Які документи ВУЗ друкує при поданні електронної заяви і в які терміни є відображення в ЄДЕБО у розділі Заяви вступників ?
  2.Як формуються рейтингові списки на кожен день?
  3.Форми документів 2017, не має реєстрації в Міністерстві Юстиції Наказ Міністерства освіти і науки України № 794 від 06.06.2017, які використовувати форми документів?
  4.Рекомендації щодо формування номеру особової справи?
  5.Чи можливо змінити предмет на вибір?
  6.Чи можливо вносити зміни у правила прийому протягом вступної кампанії?
  7.До якого терміну можно завантажити зміни у правила прийому згідно змін МОНУ?
  8.Чи друкує вступник якісь документи зі свого електронного кабінету для вступу?

 119. Чи матимуть змогу абітурієнти, які вступають на ОКР “Бакалавр” на основі ПЗСО на контракт (термін подачі документів з 20.07.2017 по 18.08.2017) надсилати електронні заяви після 26.07.2017?

 120. Коли буде працювати вкладка Замовлення дублікатів?
  Коли можна буде активувати студентські квитки та видати їх студентам?

 121. Київський державний коледж туризму та готельного господарства

  Журнал реєстрації заяв знаходиться в пропозиціях навчального закладу, але він видає дати реєстрації по факту. Наприклад, 07.07.2017 року була зареєстрована заява прийнята 03.07.2017 ( оскільки з 01.07.2017 не можливо було приймати заяви) . Як бути??

 122. Доброго дня! Вас турбують із ПНПУ ім. В. Г. Короленка. У нас такі запитання:
  1) Куди вносяться і яким чином відображаються бали за перемогу в олімпіаді вищого навчального закладу?
  2) Чому в конкурсних пропозиціях неможливо добавити пропозиції 015 Професійна освіта (Дизайн) та 014 Середня освіта (Хореографія)?
  Дякую!

 123. При створенні фіз.особи яка вступає на основі 9 класів, але має атестат, нам вибиває помилку “Персона з таким ПІБ та датою народження вже внесена. Зверніться до супроводу.” Звернення вирішуються дуже довго, прийом закінчується 14.07! Що нам робити? Який вихід?

 124. Як створювати електронний кабінет для подачі електронної заяви вступника, якщо він не має атестата, а має диплом кваліфікованого робітника з оцінками загальноосвітніх предметів і склав ЗНО в 2017 році.

 125. ПВНЗ Європейський Університет

  Коли будуть імпортовані номери дипломів здобувачів освіти до нової версії програми

 126. Як додати до конкурсної пропозиції на ОКР «Бакалавр» на основі «Повної загальної середньої освіти» вступні випробування для осіб, які мають пільги та можуть вступати до ВНЗ без ЗНО (на основі вступних іспитів, які складають у ВНЗ)?

  1. особу неможливо ввести в заявах не знаходе пише пошук не повертає жодного запиту, а коли вводиш абітурієнта через фіз особи пише, що така особа з таким піб та датою народження вже внесена

 127. Кратко Олександр

  В меню _навчальний заклад_освітні програми_ спеціальність 122 має стару назву (Комп’ютерні науки та інформаційні технології)_не можемо створити освітні програми для 122 Комп’ютерні науки (нова назва)

 128. Вступник – громадянин України, ще не має паспорта, свідоцтво про народження закордонне, без серії. Не вводиться

 129. По правилам приема на заочную форму обучения на бюджетные места электронные заявления принимаются до 26.07.17, а дальше прием осуществляется на контракт до 10.08.2017. Будет ли возможность абитуриентам регистрировать электронные заявления “за кошти фізичних, юридичних осіб” до 10.08.17р.?

 130. Як швидко опрацьовуються звернення щодо фізичних осіб? Проблема з внесенням вступника після 11 класу на базі 9 кл. Ми обмежені у часі до 14 липня, якщо прийде абітурієнт 14-го – фізично не зможемо його внести, оскільки реакції по зверненню по попередньому (Хоменко Андрій Валерійович) очікую вже другий день.

 131. Якщо абітурієнт йде за ОКР “Молодший спеціаліст” на 2-3 курс у вже сформовану групу в нашому внз, то потрібно створювати конкурсну пропозицію?

 132. Середній бал свідоцтва. Перші абітурієнта оформлялися без середнього балу по свідоцтву, після відкриття доступу до внесення балу, перших абітурієнтів, не діє можливості редагувати – вказує лише ціле число без десятих, що є помилкою. При редагуванні пропозицій у вкладці ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ теж вказується тільки ціле число. Кома не ставиться, крапка не діє. Звернення відправлене за адресою з вказаною ситуацією, не опрацьоване. Які дії в даній ситуації.

 133. Відповідно до змін до Правил прийому ВНЗ Донецької та Луганської областей отримають фіксовані обсяги держзамовлення. Чи потрібно міняти пропозиції з відкритих на закриті?

 134. Щонайменше 10% абітурієнтів, що отримали рекомендацію “на бюджет” не усвідомлюють необхідність подати оригінали у встановлений термін. Чому приймальна комісія не може отримати для їх інформування телефони тих із них, хто подавав електронну заяву?

 135. Чому в базі не реалізовано функцію збереження журналів видачі дипломів і чи буде така можливість для збереження журналів реєстрації зареєстрованих заяв абітурієнтів?

 136. Якщо наш внз навчає лише на контрактній основі, то не потрібно додавати ніяких квот? Лише зазначати в пропозиції обсяги на контракт?

 137. Як внести в базу дитину, яка проходить по центру “Донбас-Україна”, якщо в неї немає документів про освіту, у звязку з тим, що вона пізно звернулась до школи?

 138. Відповідно до статті 1 (п. 1.20) Закону України «Про вищу освіту»:
  «20) спеціалізація – складова спеціальності, що визначається вищим навчальним закладом та передбачає профільну спеціалізовану освітньо-професійну чи освітньо-наукову програму підготовки здобувачів вищої та післядипломної освіти».

  Відповідно до статті 10 (п. 5) Закону України «Про вищу освіту»:
  «5. Вищий навчальний заклад у межах ліцензованої спеціальності може запроваджувати спеціалізації, перелік яких визначається вищим навчальним закладом».

  Відповідно до статті 32 (п. 2.10) Закону України «Про вищу освіту»:
  «2. Вищі навчальні заклади мають рівні права, що становлять зміст їх автономії та самоврядування, у тому числі мають право: 10) самостійно запроваджувати спеціалізації, визначати їх зміст і програми навчальних дисциплін».

  Тобто, відповідно до чинного законодавства, вищі навчальні заклади мають право:
  1. самостійно запроваджувати спеціалізації у межах ліцензованої спеціальності;
  2. самостійно визначати перелік спеціалізацій;
  3. самостійно визначати зміст спеціалізацій.

  В ЄДЕБО ці права ВНЗ заблоковано.
  Параметр «спеціалізація» в ЄДЕБО зарезервовано для «офіційних» спеціалізацій, що запроваджені постановою кабміну.
  Всі студенти, що були зараховані та навчалися за спеціалізаціями ВНЗ, в «нової» ЄДЕБО «перенесені» з спеціалізацій на освітні програми.
  Прийом у цьому році на спеціалізації, що запроваджені ВНЗ, неможливий.

 139. Доброго дня! Надайте, будь ласка, роз`яснення щодо процедури внесення вступників на окр “магістр” (денна, заочна, вечірня) за державним замовленням, якщо вступ уже відбувся у червні 2017р. згідно Постанови КМУ №255.

 140. Чи буде можливість створювати в ЄДЕБО екзаменаційні відомості? І якщо так, то коли та в який час буде інструкція?

 141. 1. Чи проводити вступ на аспірантуру через ЄДЕБО? Якщо так то яким чином?
  2. Чи буде в ЄДЕБО реалізовано друк наказу про закінчення навчання?

 142. Як відобразити результати вступних іспитів особи, яка в 2017 році не брала участь в ЗНО через наявність захворювання відповідно до наказу № 1027/900 від 29 серпня 2016 року? Чи потрібно для цієї особи створювати окрему конкурсну пропозицію?

 143. Неможливо відправити в Реєстр видані документи про освіту, помилка: Відхилено. Причина відхилення невідома. Дії по закінченню навчання в ЄДЕБО проведені. Коли буде надана можливість Вузам відправити в Реєстр???

 144. Чи потрібно реєструвати в ЄДЕБО атестати видані коледжем (ВНЗ І-ІІ рівня акредитації). Якщо потрібно, то яким чином?

 145. 1. Наш навчальний заклад є вищим навчальним закладом з особливими умовами навчання (вищий військовий навчальний заклад), чому ми не можемо вносити заяви вступників та дати проведення конкурсного відбору відповідно до наших правил прийому. Як це передбачено умовами вступу МОН України.
  2. Державним замовником для Нас є ДСНС України, як вносити державне замовлення?
  3. Відповідно до правил прийому в Нас з 13.07 до 19.07 розпочинається творчий конкурс з оцінки рівня фізичної підготовки, і 22.07 зарахування вступників за державним замовленням до цього часу постанови КМУ не буде як нам бути в даному випадку.
  4. Навіщо під час формування конкурсних пропозицій іде обмеження по даті завершення навчання, студенти навчаються не календарний рік, а академічний рік?
  5. Чи буде найближчим часом реалізований експорт даних до Excel?
  6. Чи будуть відображатися “закриті” пропозиції в кабінеті вступника?

 146. Кратко Олександр

  Яким чином вносити в пропозиції на бакалаврат предмети на вибір з іноземної мови, якщо предметів на вибір може бути не більше двох (чому?), а конкретних іноземних мов 4+російська? Якщо вибрати “Іноземна мова”, то чи будуть підтягуватись дані сертифікатів, в яких вказаний предмет з конкретної мови (англійська, французька, іспанська тощо)? Що вибирати вступникам у своїх приватних кабінетах?

 147. Доброго дня! Чи буде передбачено експорт даних заяв вступників (наприклад в формат MS Excel) для імпорту у власну базу навчального закладу та формування рейтингових списків?

 148. Як оформити в базі ЄДЕБО вступ та навчання іноземних студентів на факультеті довузівської підготовки?

 149. 1. Вступ на ОР Магістр здійснюється за дипломами, бакалавра, спеціаліста, магістра. Пропозицію можливо лише створити на підставі лише одного документа про освіту. Яким чином буде формуватися рейтинговий список вступників, якщо вони вступають за однією спеціальністю, але на підставі різних документів про освіту?

  2. Абітурієнт вступає на основі свідоцтва про БЗСО, у ЄДЕБО картка його створена, але в картці підтягнуто Атестат про ПЗСО. Яким чином додати документ до картки персони та внести заяву на відповідну конкурсну пропозицію на підставі БЗСО???

  3. В дипломі вступника вказане старе прізвище, абітурієнт змінив прізвище та по новому паспорту подає документи. Який алгоритм дій по зміні ПІБ абітурієнта в ЄДЕБО??

 150. 1. Чи потрібно вести журнал реєстрації вступників у паперовому вигляді?
  2. Як додавати втсупникові сільський коефіціент?
  3. Як видавати розписку про прийом документів в електронному вигляді?
  4. Як і коли видавати аркуш результатів вступних випробувань при проведенні творчого конкурсу?

 151. Пухно Світлана Михайлівна

  Доброго дня, як додати документи про базову середню освіту до персони, якщо вже є документи про повну загальну середню освіту, але персона не здала ЗНО і вступає на основі свідоцтва за 9 класів. Видає помилку, що користувач не має права змінювати дані. Вступ закінчується 14 липня, а таких абітурієнтів є багато.

 152. Какие языки входят в понятие “Іноземна мова”? На славянские языки по правилам приема выбор “Іноземна мова” включает также результат ЗНО по русскому языку помимо второго выборного предмета. Это реализовано?

 153. Не можливо занести дипломи в реєстр – “відхилено”, хоча всім студентам присвоєно статус “закінчення навчання”.

 154. Чому на спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» та 292 «Міжнародні економічні відносини» не можливо додати спеціалізації. Оператори ЄДЕБО кажуть, що ці спеціальності вилучені із «Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти», посилаючись на накази № 1236 від 13.10.2016 та № 637 від 24.04.2017, але в цих наказах ці спеціальності є. А також на ці спеціальності МОН України надало максимальні обсяги державного замовлення на 2017 рік.

 155. Як знати, чи отримала особа рекомендацію “на бюджет” при вступі на бакалаврат у іншому ВНЗ, якщо вона претендуватиме на переведення на вільне бюджетне місце у нашому ВНЗ?

 156. Неможливо створити фізичної особи в розділі “Фізичні особи”, оскільки при заповненні форми для створення фізичної особи при збереганні система видає помилку “Документ даного типу з вказаними серією та номером вже існує”. Звернення до інфоресурсу здійснювали двічі (після першого звернення було отримано відповідь: “Дана проблема була вирішена, виконайте дію повторно”). Після цього повідомлення створити картку фізичної особи знову неможливо. Поки без результату. Коли проблему вирішуть і що робити з таким абітурієнтом?

 157. Чи можна закривати внесені конкурсні пропозиції (ОСНОВНА – МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ) без наявності обсягів держзамовлення? Чи можна буде їх редагувати?

 158. Як зрозуміти і що робити:
  Спеціальність 227 Фізична реабілітація – при спробі редагування повідомляє що “(1) 6.3 Заборонено використування даної спеціальності для вступу на 1-й курс з нормативним терміном навчання, вона вилучена із класіфікатора.”
  Спеціальність 227 Фізична реабілітація
  1-й курс, денна, 3 роки 10 міс.

 159. Дніпропетровський індустріально-педагогічний технікум , Георгадзе Я.А.

  На навчання для здобуття ОКР МС, приймаються особи на основі ОКР КР з повною загальною середньою освітою (Диплом КР + Атестат). При вступних випробуваннях додаються конкурсні показники – середній бал документа освіти (диплом) + середній бал документа освіти (атестат). Показники, згідно Умов Вступу, повинні бути в 200-х бальній системі. Але при формуванні Заявки на вступ – Атестат вноситься в ЄДЕБО у 12 бальній системи. Питання – Атестат – буде сам потім переводиться у 200-х бальну систему, що було в інформаціях раніше??

 160. Просимо надати доступ адміністраторам на редагування персональних даних, документів про освіту так як було в старій базі

 161. Як відобразити в ЄДЕБО, що ми приймаємо абітурієнтів на базі 11 класів на вакантні місця ліцензованого обсягу 2016 року

 162. Добрый день! Возникла следующая проблема при попытке регистрации завялений на поступление, на этапе выбора пропозиции. При выборе нет детализации ни структурного подразделения, ни названия пропозиции, только общие данные пропозиции. В нашем ВУЗ-е 12 факультетов и выходит больше 100-ни почти идентичных пропозиций на поступление. Возможно ли доработать базу для отображения оглашенных выше детализаций? Иначе приходится работать на угад, а это значительно замедляет обработку.

 163. У модулі заяви вступника, немає можливості видалити помилково створену заяву. Акт технічної помилки не активний

 164. У модулі ” копіїї документів” неможливо додати файл сканкопії документів навчального закладу (наприклад копію печатки навчального закладу), видає помилку – неправильний формат файлу, хоча файли сканіруються згідно інструкції Інфоресурс. При видаленні старого зразка печатки видає помилку- доступ до вузу запрещен.

 165. Добрий день! надайте, будь ласка, роз`яснення чи потрібно у ЄДЕБО вносити молодших спеціалістів (ПТНЗ) у вкладці Вступна компанія, або вони вноситься як і інші учні ПТНЗ?

 166. Доброго дня, як додати документи про базову середню освіту до персони, якщо вже є документи про повну загальну середню освіту, але персона не здала ЗНО і вступає на основі свідоцтва за 9 класів. Видає помилку, що користувач не має права змінювати дані. Вступ закінчується 14 липня, а таких абітурієнтів є багато. Опишіть покроково що робити. Дякую

 167. Чи можливо буде реєструвати вступника в базі на дві спеціальності за одним номером особової справи, який присвоює наше програмове забезпечення.

 168. При внесені пропозиції для вступу іноземців, у яких подача заяв до 1.11, неможливо проставити дату оголошення першого рейтингового списку рекомендованих на загальних умовах 29.08, видає помилку, що дата оголошення рейтингу не може бути меншою за дату закінчення подачі заяв. Як зарахувати іноземних студентів, які подали заяви до 30.08 та повинні приступити до навчання з 01.09? До 07.07 ці пропозиції вносилися без помилок.

 169. Як створити конкурсну пропозицію для отримання другої вищої освіти для тих, хто вступає на другий курс на основі ОКР бакалавра (спеціаліста, магістра) за співбесідою?

 170. Балакараврат, вступ до ВНЗ у березні 2017, в заяві на вступ не можливо вибрати КАТЕГОРІЮ – УЧАСНИК АТО. На скрін-шотах в інструкції категорії у випадаючому списку видно, на практиці – немає.

 171. Запитання від Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування:

  1. Як перевірити по Базі, чи можемо ми прийняти документи та зарахувати персону до професійно-технічного навчального закладу (бюджет, форма навчання – денна, кваліфікований робітник), чи не отримала вона диплом кваліфікованого робітника раніше в іншому закладі, навчаючись на державній основі (бюджеті)?

  2. Деякі наші випускники бажають продовжити навчання в інших закладах освіти, щоб отримати диплом молодшого спеціаліста, бакалавра і т. ін. По Базі ми маємо їх відрахувати, щоб їх можна було зарахувати до іншого закладу. Випускників, які не отримали диплом КР, а отримали свідоцтво про здобуття робітничої кваліфікації, ми не можемо відрахувати по Базі, яка інформує, що даних осіб немає в замовленні дипломів. Так, їх немає в замовленні дипломів, тому що їм замовили, роздрукували і видали свідоцтва. Як їх випустити по Базі?

  3. У квітні 2017 випустили групу, видали випускникам дипломи, але не встигли оформити видачу дипломів у старій Базі. У новій Базі не можемо зареєструвати випуск, так як База інформує, що даних осіб немає в замовленні дипломів. Які наші дії?

 172. Коли будуть доступні для внесення/коригування/редагування обсяги прийому в межах конкурсних пропозицій?

 173. Не встигли до закриття ЄДЕБО провести електронну видачу дипломів (номери згенерували в квітні, надрукували дипломи), залишалось тільки через ЄДЕБО групі встановити статус закінчення навчання і електронна видача документів. Закінчення навчання верифікували, як бути з електронною видачею?? І чи взагалі дійсні дані дипломи?? Їх вже видали студентам на руки..

 174. За допомогою якого методу замість доступу SOAP буде здійснюватися підключення к ЄДЕБО власним програмним забезпеченням? Коли буде надано технічний опис та документація на нові методи?

 175. При спробі перевести студента на іншу спеціальність та факультет виникла помилка “Переведення на іншу спеціальність заборонена для спеціалістів та магістрів”. Ми медичний ВНЗ, набираємо спеціалістів, а з минулого року магістрів, на базі повної загальної середньої освіти (тобто вони прирівняні до бакалаврів звичайних ВНЗ), тому можливість переведення на іншу спеціальність повинна бути. У відповідь на наше звернення електронною поштою співробітники Інфоресурсу надали відповідь: “Переведення Спеціалістів/Магістрів лише за дозволом від МОН України”. ЧОМУ?

 176. Яким чином робимо переведення студентів на наступний курс в кінці навчального року? У вкладках є можливість внести тільки наказ “переведення”, а наказ “переведення на наступний курс” відсутній.

 177. Не створюється конкурсна пропозиція,вибиває помилку дати початку прийому і закінчення прийому заяв, не відповідають вимогам прийому, хоча всі дати згідно Умовам прийому до ВНЗ 2017 року

 178. Неможливо внести заяву вступника, картка фіз. особи створена в базі іншим навчальним закладом, через пошук неможливо знайти, створити картку неможливо, що робити?

 179. При внесенні перших заяв невказано середній бал свідотства про базову середню освіту. Як додати ці бали в заяву, чи можна заяву редагувати? Як видалити заяву з помилкою?

  1. Чому в заявах вступників не відображуються вступні випробування на вибір? Коли і як це питання буде вирішено?

 180. Неможливо добавити персону, виникає помилка персона з таким ПІБ та датою народження вже внесена.. Звернення опрацьовують у порядку черги 5,10,15 днів) вступна кампанія завершується 14 липня, як нам добавити в заяву даних студентів???

 181. За допомогою якого методу замість доступу SOAP буде здійснюватися підключення к ЄДЕБО власним програмним забезпеченням? Коли буде надано технічний опис та документація на нові методи?

 182. 122 Коп`ютерні науки та інформаційні технологі
  Внесли в класифікатор нову назву, а що робити з заявами на стару?(внесено більше 100 заяв)

  Зараз видає таку мопилку при роботі з обсягами пропозиції:
  (1).6.3 Заборонено використовувати дану спеціальність для вступу на 1 курс з нормативним терміном навчання, вона вилучена з класифікатора

 183. На одній спеціальності є 2 спеціалізації (освітні програми). Створив в конкурсну пропозицію, в якій відповідно додав 2 освітні програми. При додаванні абітурієнта неможливо обрати спеціалізацію.

  1. Як правильно робити: для кожної спеціалізації додавати окрему конкурсну пропозицію? Чи вона повинна бути одна? Якщо так, тоді я розумію буде 1 рейтинговий список в межах спеціальності (незалежно від кількості спеціалізацій)?

  2. Для чого при створенні конкурсної пропозиції потрібна дата вибору спеціалізації (освітньої програми)? Яку дату вказуємо? Якщо, наприклад, розбіжність між спеціалізаціями в навчальному плані на 4 курсі, тоді я встановлюю дату 01.09.2020? Так чи ні?

 184. У зимовій сесії у нас був прийом іноземних громадян згідно Умов Прийому 2017 року, пропозиції існують, але заяв немає. Як ми будемо робити звіт про прийом, якщо ці заяви відсутні?

 185. Чи буде працювати підключення через SOAP і коли ?
  Цього року є багато змін в ПЗ чи є якась оновлена документація(для soap) ?

 186. Неможливо зареєструвати абітерієнтів, що вступабть до ВНЗ !-ІІ рівня акрелитації на базі 9 класів після 11 класу. За параметрами атестату в базі вони є, а зареєструвати їх неможливо до пропозиціїї на базі 9 класів. Як вирішити дану проблему? Такий вступ регламентований Умовами прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеіаліста в 2017 році і про це говорили на регіональній нараді, а в новій базі ЄДЕБО реалізувати це неможливо на сьогоднішній день. Останній деннь прийому заяв 14.07.2017 р. Як нам пояснити дану ситуацію абітурієнтам і вирішити її позитивно?

 187. Василь Григорович

  Для забезпечення обміну даними між локальною базою даних ВНЗ і ЄДЕБО, окрім опису протоколу, потрібно мати доступ через цей протокол до тестового варіанту ЄДЕБО з тестовими даними, на яких можна експериментувати. Чи планується надати такий доступ для відпрацювання нового протоколу? Якщо так, то в які терміни?

 188. Починаючи з 1 липня для вступників на базі 9 кл. на МС в ЄДБО не розміщені місця регіонального замовлення. Як нам пояснили, у нашого регіонального замовника не має (чи не передбачено) відповідної особи, яка б вносила такі дані. Відповідно в ІС Конкурс заяви наших абітурієнтів не відображаються. До речі, в системі до цього часу немає ніякої інформації щодо абітурієнтів на МС, а завтра вже 11-й день вступної кампанії. На головній сторінці сайту :”Готується публікація актуальних пропозиційн ВНЗ 2017 р.” і більше нічого.
  На неодноразові звернення до служби підтримки ЄДБО нам обіцяють, що дадуть можливість ВНЗ самим внести місця регіонального замовлення, але питання до цього часу не вирішено. Просимо терміново відкрити в ЄДБО можливість для ВНЗ внести самостійно місця регіонального замовлення, оскільки часу до кінця прийому заяв на МС на базі 9 кл. вже майже не залишилося.

 189. 1. При формуванні заяви відсутнє поле “Особова справа”. Прохання створити, бо це дуже зручно для аналізу даних.
  2. Просимо створити можливіть експорту введених даних у форматі EXCEL або в іншому загольноприйнятому.

 190. 1. Наявна чітка проблема з роботою фільтрів та сортування в ЄДЕБО. Фільтр та сортування сбивається при зміні сторінки. Щодо сортування – проблема була раніше, проблеми з фільтром почалися з версії 8.0.0.
  2. Нині неможливо видрукувати звіти заяв абітурієнтів, що значно ускладнює роботу працівників приймальних комісій.
  3. Неможливо додати освітню програму на спеціальності 122 Комп’ютерні науки, та 126 Інформаційні системи та технології.
  4. Враховуючи те, що прийом магістрів почався 1 липня 2017 року, а у нас наявні заяви вступників, що робити з цими вступниками? Перенести заяви зі старої 122 спеціальності неможливо. Зробити нові освітні програми – також. Видалити заяви ми також не можемо.
  5. Не маємо можливості внести до заяви вступника додаткових балів за участь у всеукраїнській олімпіаді Харківського національного університету радіоелектроніки для професійної орієнтації випускників на базі ПЗСО (п. 5 розділу VII Умов прийому на навчання до ВНЗ України в 2017 році, наказ №1236 від 23.11.2016 р. зі змінами згідно наказу МОН №637 від 24.04.2017 р.)
  6. Ми отримали нову ліцензію 22.05.2017 року, але вона досі не розміщена в ЄДЕБО.
  7. Торік ми друкували запрошення з ЄДЕБО, у ній була адреса. Якщо в заяві абітурієнта адреса не передбачена, то як формувати ці запрошення?
  8. Торік працював SOAP. Як працювати цього року? Немає жодних програмних засобів для подальшої обробки персональних даних.
  9. Коли буде можливість друкувати журнал реєстрації? Чи його писати вручну?
  10. Через що, виникають проблеми з завантаженням сторінок ЄДЕБО? Чому досі існує маса помилок типу «Виникла невідома помилка» та «Трапилась системна помилка, зверніться до техпідтримки»? Де в ЄДЕБО засоби відладжування помилок, щоб їх у подробицях можна було передати до техпідтримки?
  11. Заборонено використовувати спеціальність 122 КНІТ для вступу на 1 курс з нормативним терміном навчання, вона вилучена з класифікатора. А для тих хто випускається вона існує?
  12. Відсутній пошук заяв по ПІБ, документу, номеру особистої справи, сертифікату ЗНО. Відсутність поля «Особова справа», значно ускладнює роботу.
  13. Як буде перевірятися наявність активного навчання на денній формі.

 191. Вступ на спеціальності медичного та фармацевтичного спрямування на базі повної загальної середньої освіти проводиться одразу на освітній ступінь МАГІСТРА.
  Згідно з правилами прийому вступники, що ще не здобули, але успішно здобувають вищу освіту (рівня бакалавр, спеціаліст або магістр) мають право вступати на другий курс за іншою спеціальністю.
  При створенні небюджетних конкурсних пропозицій на освітній ступінь МАГІСТР за спеціальністю 226 Фармація для цієї категорії вступників неможливо встановити позначку «Здобуття ступеня за іншою спеціальністю», оскільки в полі «Вступ на основі» ми повинні вказати мінімальний можливий ступінь для цієї категорії вступників, а саме «Бакалавр». Без встановлення цієї позначки допустимий лише перший курс зарахування.
  Просимо надати можливість створювати конкурсні пропозиції на 2 курс на освітній ступінь «Магістр» спеціальностей медичного та фармацевтичного спрямування для вступників, що ще не здобули, але успішно здобувають вищу освіту (рівня бакалавр, спеціаліст або магістр) за іншою спеціальністю.

 192. Вступ на спеціальності фармацевтичного спрямування на базі вже здобутої вищої освіти ступенів та рівнів бакалавр, спеціаліст або магістр за іншою спеціальністю (ДРУГА ВИЩА ОСВІТА) проводиться одразу на освітній ступінь МАГІСТРА.
  При створенні небюджетних конкурсних пропозицій на освітній ступінь МАГІСТР за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» для цієї категорії вступників неможливо встановити позначку «Здобуття ступеня за іншою спеціальністю», оскільки в полі «Вступ на основі» ми повинні вказати мінімально можливий ступінь для цієї категорії вступників, а саме БАКАЛАВР.
  Без встановлення цієї позначки система не дає можливості внести конкурсну пропозицію з одним вступним випробуванням. Але згідно з правилами прийому вступники цієї категорії повинні здавати тільки одне випробування, а саме «Фахове випробування».
  Просимо надати можливість вносити конкурсні пропозиції на освітній ступінь «Магістр» спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» для вступників, що вже здобули вищу освіту рівня бакалавр, спеціаліст або магістр за іншою спеціальністю (ДРУГА ВИЩА ОСВІТА) з позначкою «Здобуття ступеня за іншою спеціальністю», що дасть можливість внесення пропозиції з однім вступним випробуванням за фахом.

 193. Доброго дня! Я б хотіла дізнатись, які документи потрібні для того, щоб сільський та регіональний коефіцієнти вступили в дію. Я готую документи до вступу у внз і мені повідомили, що звичайної довідки про реєстрацію місця перебування недостатньо.

 194. Чи буде в ЄДЕБО реалізована можливість експорту даних?
  Чи буде надана можливість при створенні заяви в ЄДЕБО внести реєстраційний номер справи вступника?
  В положенні про приймальну комісію передбачено друк журналу реєстрації заяв вступників в кінці робочого дня. Чи буде реалізована ця функція в ЄДЕБО?

 195. Неможливо внести конкурсну пропозицію, при заповнені полів” Початок прийому заяв” і “Закінчення прийому заяв” виникає одна і таж сама помилка: дати “Початок прийому заяв”і “Закінчення прийому заяв” не відповідають вимогам прийому, хоча всі дати відповідають Умовам прийому до ВНЗ 2017 року

 196. Є абітуєнт, у котрого вже заведена фіз. особа у єдебо іншим навчальним закладом. Як додати заяву, якщо через пошук фіз.особи його неможливо знайти, а при створенні нової картки відповідь, що така фізична особа вже існує?

 197. Для спеціальності 228 Педіатрія неможливо створити освітню програму в модулі Навчальний заклад => Освітні програми – при виборі редакції 06.11.2015 та введені шифру “228” або назви “Педіатрія”

 198. Вступ на на другу вищу передбачає вступ на 2 курс бакалавра на базі бакалавра, спеціаліста, магістра з додатковим іспитом.
  На 2 курс бакалавра ТАКОЖ вступають особи з дипломом молодшого спеціаліста за спорідненими і неспорідненими спеціальностями.
  АЛЕ! За логікою бази (чи МОН) це дві РІЗНІ пропозиції, отже, 2 різних рейтинги, отже, треба ділити обсяги, що не зовсім логічно, адже ми не знаємо, скільки до нас прийдуть після коледжу, а скільки на базі вже отриманої освіти.
  Виходячи з того, що кількість та форми випробувань у цих категорій однакові, чи можна зробити, щоб на 2 курс була ОДНА ПРОПОЗИЦІЯ для прийому МС, бакалаврів, спец, магістрів (споріднених/неспоріднених) та осіб, які не менше року здобувають ступінь бакалавра?

 199. Не працює замовлення дублікатів документів про освіту. Пошук не повертає жодного результату, хоча документи в картці здобувача є.

 200. Неможливо добавити персону, виникає помилка песона з таки ПІБ та датою вже існує.. Звернення відправили (звернення опрацьовують у порядку черги 5,10,15 днів) вступна кампанія завершується 14 липня, як нам добавити в заявку даних студентів..

 201. Як створити конкурсну пропозицію для вступу на другу вищу освіту, якщо, згідно правил прийому нашого ВНЗ передбачений вступ лише на основі документу про освіту! Вказавши тільки це у вкладці “Вступні випробування”, не дозволяє зберегти конкурсну пропозицію, тому що має бути вказане хоча б одне не додаткове вступне випробування.

 202. Коляда Олег Миколайович

  За допомогою якого методу замість доступу через шлюз SOAP буде здійснюватися обмін данними між ЄДЕБО та власним програмним забезпеченням ВНЗ, яке використовуються у ході вступної кампанії? Якщо шлюз SOAP змінено на інший, то у який темін буде надано технічний опис та документація на нові методи?

 203. Сулима Яна Вікторівна

  1. Чому в базу неможливо внести пропозиції “перехресного вступу” (за іншою спеціальністю) як для молодшого спеціаліста так і для бакалавра?
  2. Чи будуть 14.07. з бази роздруковуватись для МС екзаменаційні відомості, списки допущених до конкурсного відбору.
  3.Чому у базі не можливо роздрукувати журнал реєстрації поданих заяв? Коли це можливо буде зробити?
  4. Яким чином у базі визначити “другий етап” прийому документів, який передбачено Правилами прийому?
  5. Чому додатковий іспит визначено коефіцієнтом “0”. Що робити, якщо в Правилах прийому він визначений коефіцієнтом 0,4?

 204. Одна із головних проблем:
  Є абітуєнт у котрого вже заведена фіз. особа у єдебо. З документів про освіту там лише атестат(знаємо, так як самі і додовали). А людина хоче вступати на базі 9 класів. Знайти його через фіз. особи і додати документ неможливо. Створити нову неможливо(без внесення фіктивних даних документу що посвідчує особу) і неправильно(за точки зору логіки).
  Як бути?

  Від себе: проблема логіки роботи обмежень. Вірніше, ситуація яка чітко показала, що запроваджені наразі обмеження не відповідать вимогам часу і створили більше проблем ніж принесли користі. Шановні розробники і ті хто ці питання регулює і вирішує: припиніть створювати проблеми прикриваюсь захистом персональних даних. Та логіка роботи, що була раніше – чудове рішення, не придумуйте велосипед і поверніть все взад.

  Останнє речення стосується не лише даної проблеми. Ви здорово так облажались з ЄДЕБО і саме час це визнати та прислухатись до тих, кому з ЦИМ працювати щодня.

 205. Як бути із НЕБЮДЖЕТНИМИ пропозиціями на спеціальність 015 Професійна освіта, 014 Середня освіта тощо. Перелік предметних спеціалізацій (від МОНу для бюджета є), але НЗ має право встановити свої “небюджетні” спеціалізації (в минулому році прописували 015.00 та назва самої спеціалізації). Чи буде реалізован такий вибір в конкурсних пропозиціях?